کد خبر: 1097057 A

گودرزی در تذکر شفاهی:

نماینده بروجرد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روزانه شاهد تصادفات مکرر در جاده آبسرده هستیم، نسبت به بی توجهی وزارت راه به این موضوع انتقاد کرد.

به گزارش ایلنا، عباس گودرزی در نشست علنی امروز (سه شنبه ۸ تیرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی  خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: در رابطه با تکمیل استادیوم ورزشی ۱۵ هزار نفری ولایت در حوزه انتخابیه به شما تذکر می دهم، چرا که در آنجا حضور پیدا کرده و قول تکمیل ورزشگاه را تا پایان دولت دادید. همچنین قول احداث کمربندی بروجرد نیز داده شد، اما آن هم به حال خود رها شده است.

نماینده بروجرد در مجلس یازدهم ادامه داد: بحث راه اندازی راه آهن شهرستان بروجرد نیز موضوع مهمی است که مصوبه ماده ۲۳ و ردیف بودجه دارد، اما این پروژه نیز نیمه کاره مانده است. همچنین جاده آبسرده تبدیل به قتلگاه شده و روزانه شاهد تصادفات مکرر در آن محور هستیم. البته از راهداری به دلیل حذف نقاط حادثه خیز تشکر می کنم، اما انتظار داریم تعریض جاده را در دستور کار قرار دهید.

وی همچنین با تذکر به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: آقای نمکی؛ ضمن تشکر از همه زحمات شما و همکارانتان در وزارت بهداشت، درخواست دارم که هر چه سریعتر مجوز رشته اتاق عمل دانشگاه پرستاری شهرستان بروجرد را صادر کنید.

انتهای پیام/
گودرزی تذکر شفاهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر