کد خبر: 1077958 A

جواد امام در گفت‌وگو با ایلنا مطرح کرد؛

عضو جبهه اصلاح‌طلبان ایران از زمان احتمالی و روند انتخاب کاندیدای نهایی جبهه اصلاح‌طلبان ایران خبر داد.

جواد امام در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در رابطه زمان احتمالی معرفی کاندیدای نهایی این جریان سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری، گفت: در این خصوص در جبهه اصلاح طلبان بحث و رایزنی صورت گرفت و با توجه به اینکه تعدادی از چهره‌های معرفی شده به جبهه در بحث انتخابات ریاست جمهوری، برای ثبت‌نام در انتخابات تجدیدنظر کرده و ثبت نام نکردند؛ مقرر شد فعلا بر اساس ثبت‌نام‌های انجام شده، منتظر بررسی صلاحیت‌ها باشیم.

وی افزود: بعد از بررسی صلاحیت‌ها و اعلام نتایج آن، همزمان با شروع فعالیت‌های انتخاباتی تلاش خواهیم کرد تا از طریق نظرسنجی‌ها انتخاب دقیق‌تری را انجام دهیم.

دبیرکل مجمع ایثارگران اصلاح‌طلب در پاسخ به این سوال که؛ «گمانه‌زنی‌هایی پیرامون ائتلاف با آقای لاریجانی مطرح می‌شود و آقای حکیمی‌پور هم اخیراً گفته‌اند که نشانه‌هایی از برنامه اصلاح‌طلبان برای همکاری با لاریجانی دیده می‌شود»، چنین موضوعی در جبهه اصلاح طلبان مطرح شده است؟، تصریح کرد: اصلا چنین چیزی در جبهه اصلاح‌طلبان مطرح نیست. آقای حکیمی‌پور هم سخنگوی اصلاحات نیستند. احتمالا خود ایشان اراده‌ای بر این کار دارد و می‌توانند از جانب خودشان صحبت کنند نه از جانب اصلاحات.

انتهای پیام/
جبهه اصلاح طلبان ایران جواد امام دبیرکل مجمع ایثارگران اصلاح طلب کاندیدای جبهه اصلاحات اصلاح طلبان لاریجانی حکیمی پور لاریجانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر