خبرگزاری کار ایران

ترفندهایی برای خوشبو کردن لباس‌های داخل کمد و کشوها

ترفندهایی برای خوشبو کردن لباس‌های داخل کمد و کشوها
کد خبر : ۱۴۹۷۵۰۵

برای خوشبو کردن کمد لباس خود، می‌توانید از روش‌های طبیعی و موادی با خاصیت‌های معطر استفاده کنید.

برای خوشبو کردن کمد و لباس های درون آن چند ترفند ساده به شما معرفی میکنیم تا لباس هایتان همیشه بوی خوب بدهند. به یاد داشته باشید که بوی‌ها و طعم‌ها مسئله‌ای شخصی است و باید از عطرها و مواد معطر متناسب با ذوق و حس شخصی خود استفاده کنید تا از بوی‌های ناخوشایند جلوگیری شود.

پنبه‌ عطرآگین

پنبه های عطرآگین یا پنبه‌ی معطر را با عطر مورد علاقه‌تان بریزید و آن را در کمد لباس قرار دهید. این کار باعث می‌شود که بوی خوش عطر در کمد به مدت طولانی حفظ شود.

استفاده از سوزن‌های معطر

چندین سوزن را به عطر مورد علاقه‌تان آغشته کنید و آنها را به داخل چند تا پارچه‌ی کوچک بپیچید. این سوزن‌های عطرآگین را به لباس‌هایتان بچسبانید و آنها را در کمد لباس قرار دهید.

شیشه‌های عطر خالی

شیشه‌های عطر خالی را در لابلای لباس‌هایتان قرار دهید. این کار باعث می‌شود کمد لباس خوشبوتر باشد و بوی خوش عطر به لباس‌ها منتقل شود.

خوشبو کننده های طبیعی

از قطعات چوبی طبیعی مانند چوب صندل، چوب‌های معطر و ... در کمد خود استفاده کنید. این چوب‌ها باعث افزایش بوی خوب در کمد می‌شوند.

اسپری عطر بر روی کاغذ

چند قطره از عطر مورد علاقه‌تان را بر روی کاغذ بپاشید و آن را در کمد لباس قرار دهید. بوی خوش عطر به لباس‌هایتان منتقل می‌شود.

استفاده از کیسه‌های معطر

کیسه‌های معطر را در کمد لباس بگذارید. این کیسه‌ها حاوی مواد معطر هستند که بوی خوش خود را به لباس‌های اطراف منتقل می‌کنند.

عطر طبیعی میوه‌ها

از برگ‌ها یا پوست میوه‌های خشک شده مانند نارنج، لیمو، لیمو ترش و ... در کمد خود استفاده کنید. این میوه‌ها بوی خوش طبیعی به کمد می‌دهند.

گل‌های خشک شده

استفاده از گل‌های خشک شده مانند گل رز، لاواندر، یاسمن و ... در کمد لباس ایده‌آل است. آنها بوی خوش و طبیعی به لباس‌ها می‌بخشند.

شستن منظم لباس‌ها

لباس‌ها را به‌صورت منظم و زمان‌بندی شده شسته و تمیز کنید. شستن منظم لباس‌ها باعث جلوگیری از انباشت عرق و ذرات آلودگی در کمد می‌شود که ممکن است باعث بوی نامطبوع در لباس‌ها شود.

استفاده از دستگاه‌های جذب بو

دستگاه‌های جذب بوی معطر را در کمد لباس قرار دهید. این دستگاه‌ها می‌توانند بوی ناخوشایند را جذب کنند و بوی خوشبو در کمد ایجاد کنند.

استفاده از صابون عطری

برای بوی خوب و مطبوع در لباس‌ها، یک قالب صابون عطری بدون باز کردن بسته‌بندی را در کمد لباس قرار دهید. با ایجاد چند خراش کوچک بر روی بسته‌بندی، بوی خوب صابون به‌صورت طبیعی در کمد منتشر می‌شود و لباس‌ها بوی خوب آن را به‌خود می‌گیرند.

منبع نمناک
انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز