کد خبر: 1312977 A

پشت پرده تخریب شرکت ملی مس ایران

از زمانی که در دولت سیزدهم، تغییرات در راس شرکت ملی مس ایران ایجاد و گام‌های ابتدایی برای مبارزه با فساد ریشه دار در صنعت مس کشور توسط مدیریت تازه‌نفس این مجموعه برداشته شده است هرازگاهی شاهد تلاش‌هایی برای تخریب مدیریت آن هستیم.

پشت پرده تخریب شرکت ملی مس ایران

به گزارش ایلنا به نقل از نبض بورس، در همین راستا اخیرا فیلمی تبلیغاتی ساخته و در برخی کانال‌های تلگرامی منتشر شده که طی آن برخی اطلاعات بدیهی و عمومی مرتبط با شرکت مس، با مجموعه‌ای از اطلاعات نادرست و دروغ ترکیب شده و صرفا تلاش شده تا با اتهامات واهی به خیال خود فشار را بر مدیران و کارکنان شرکت ملی مس ایران افزایش دهند.

این ادعا‌ها که هر کدام با یک راستی‌آزمایی ساده به راحتی قابل سنجش بوده از سوی تعداد معدودی از مهره‌هایی به دروغ و با صرف هزینه‌های بسیار در فضای مجازی مطرح می‌شود که با تغییرات جدید در دولت سیزدهم منافع خود را در خطر می‌بینند.

ذی‌نفعان در قراردادهای متعدد پیمان‌کاری، برخی عوامل که طی سال‌های گذشته صنعت مس کشور را به حیاط خلوتی برای ثروت‌اندوزی خود بدل کرده‌اند، کسانی که از اعمال فشار بر مس برای دخالت و اثرگذاری در انتصاب‌ها مایوس شده‌اند و... از این جمله‌اند.

این در حالی است که طی سال جاری تولید و درآمد‌های شرکت ملی مس ایران افزایش قابل قبولی داشته و بسیاری از هزینه‌های بیهوده که در گذشته رایج بوده مورد بازبینی قرار گرفته ‌ و متوقف شده است.

برای بررسی عملکرد شرکت ملی مس ایران به گزار‌ش‌های ماهانه و دوره‌ای که توسط این شرکت منتشر می‌شود رجوع کنید.

 

انتهای پیام/
ایران دولت رسانه صنعت فضای مجازی
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر