خبرگزاری کار ایران

| 08:22   
کد خبر : ۱۳۸۱۹۰۹
فرماندار زنجان تاکید کرد؛

رعایت اصل بی طرفی، سرمشق مجریان انتخابات در زنجان است

فرماندار زنجان، تاکید کرد: ما مجریان انتخابات در سالجاری، یکی از اصلی ترین رسالت‌های وزارت کشور را در نهایت بی طرفی نسبت به نامزدهای انتخاباتی، به فضل الهی به منصه ظهور خواهیم رساند.

رعایت اصل بی طرفی، سرمشق مجریان انتخابات در زنجان است

به گزارش ایلنا از زنجان، پرویز خالقی، در جلسه شورای معاونین فرمانداری و بخشداران بخش‌های تابعه شهرستان زنجان با اشاره به اینکه برقراری امنیت و برگزاری انتخابات دو رسالت اصلی مجموعه وزارت کشور در سطوح مختلف بشمار می‌روند، اظهار داشت: مهمترین آرمان و هدف ما مجریان انتخابات در سالجاری، امانتداری در رای آحاد مردم و برپایی انتخاباتی سالم و بی طرف نسبت به هر یک از نامزدهای انتخاباتی است.

فرماندار زنجان، با تاکید بر هم افزایی مجریان انتخابات در راستای برپایی انتخاباتی شکوهمند، ادامه داد: در سایه تعامل سازنده با مجموعه هیات نظارت بر انتخابات شهرستان زنجان و نیز با حفظ تمامی حدود قانونی فیمابین عوامل اجرایی و نظارت، هدفی واحد آنهم برگزاری انتخابات سالم با مشارکت حداکثری را در سالجاری دنبال خواهیم کرد.

فرماندار زنجان به لزوم اشرافیت کامل مجریان انتخابات نسبت به کارویژه‌های قانونی خود تاکید کرده حوزه انتخابیه زنجان را از منظر وسعت و جمعیت بالا، جزو حوزه‌هایی برشمرد که به تلاش مضاعف مجریان و توجه ویژه مبادی ستاد انتخابات استان نیاز دارد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز