کد خبر: 1335433 A

با هدف حمایت از کالاها و محصولات فرهنگی؛

هشتمین دوره جشنواره جایزه فیروزه‌ای برگزار می‌شود

هشتمین دوره جشنواره جایزه فیروزه‌ای با هدف حمایت از کالاها و محصولات فرهنگی با الگوی ایرانی، اسلامی در سه محور و چهار قالب برگزار می شود.

هشتمین دوره جشنواره جایزه فیروزه‌ای برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، هشتمین جشنواره جایزه فیروزه ای با هدف حمایت از کالاها و محصولات فرهنگی با الگوی ایرانی و اسلامی در سه محور و چهار قالب برگزار می‌شود و حوزه‌هایی چون ایده‌های استارتاپی، کسب‌وکارهای نوپا و کسب‌وکارهای تجاری شده را در قالب های اسباب بازی، عروسک، نوشت افزار و هدایای فرهنگی هدف قرار داده است.

اهدافی که این رویداد دنبال می‌کند شامل ترویج تولید و مصرف کالاها و محصولات فرهنگی ایرانی اسلامی با نگاه ویژه به محصولات فرهنگی اقوام ایرانی، تشویق تولیدکنندگان به تولید کالاهای فرهنگی با اولویت ها و نیازهای کشور، ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری در حوزه صنایع فرهنگی، زمینه‌سازی به منظور هم‌افزایی شرکت‌های فعال در حوزه صنایع فرهنگی، رونق بازار مصرف کالاهای فرهنگی داخل کشور اشاره کرد.

معرفی فعالان صنایع فرهنگی به جامعه و نهادهای خصوصی، پشتیبانی و حمایت از محصولات فرهنگی تولید شده در استان‌ها و مطرح کردن آن در سطح ملی و بین المللی و ایجاد دغدغه فرهنگی میان خانواده‌ها با افزایش مصرف آثار و تولیدات فرهنگی ایرانی و اسلامی از دیگر اهداف این رویداد است.

متقاضیان شرکت در جشنواره فیروزه می توانند برای دریافت اطلاعات مربوط به پایگاه الکترونیکی اداره کل مجامع، تشکلها و فعالیتهای فرهنگی به آدرس https://majame.farhang.gov.ir مراجعه کرده و از این طریق اطلاعات لازم را کسب نمایند. برگزاری جشنواره حمایت از کالاها و محصولات فرهنگی استان ها به صورت مجازی از طریق زیر ساخت الکترونیکی https://platzaar.ir  که دبیرخانه جشنواره کالاهای فرهنگی مستقر در اداره کل مجامع، تشکل ها و فعالیت های فرهنگی طراحی کرده است، انجام خواهد شد.

به گزارش ایلنا؛ بارگذاری اطلاعات اثر و یا آثار متقاضیان شرکت در جشنواره استانی با ورودبه لینک فوق الذکر انجام پذیر خواهد بود.

انتهای پیام/
جشنواره / فیروزه ای/ ترویج / فرهنگ /روتنق بازار رونق بازار / کسب و کار / جشنواره / فیروزه
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر