کد خبر: 122300 A

کارگران تصمیم گرفتند /

چکیده: ‌ «کارگران برای گرفتن هر گونه بهانه‌ای از مخالفان شان و مقابله با برچسب احتمالی «اغتشاش گر» که زمینه را برای فراموشی مطالباتشان فراهم می‌کند، تصمیم گرفته‌اند خللی در روند تولید کارخانه ایجاد نشود.»

نزدیک به ۸۰۰ کارگر پلی اکریل اصفهان صبح امروز در چهارمین روز از دور جدید اعتراضات‌شان، در واکنش به سیاست کوچک سازی و تصمیم کارفرما مبنی بر جداسازی شرکت‌های زیر مجموعه، بار دیگر در محوطه کارخانه تجمع کردند.

یکی از نمایندگان کارگران درباره تجمع امروز به ایلنا گفت: کارگران صبح امروز(چهارشنبه ۲۹ آبان ماه) از ساعت ۷ تا ۱۱ در محوطه کارخانه تجمع کردند و با شروع بارندگی به مسجد کارخانه رفتند تا در آنجا نسبت به آینده اعتراضات صنفی شان تصمیم بگیرند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه تاکنون هیچ یک از مسئولان دولتی و مدیران کارخانه به خواسته‌های صنفی کارگران پاسخ نداده‌اند، کارگران در مسجد کارخانه نسبت به چگونگی ادامه اعتراضات شان در روزهای آینده مشورت کردند.

وی افزود: یکی از پیشنهادهایی که مطرح شد این بود که اعتراضات کارگران روزانه ادامه داشته باشد به گونه ای که صبح‌ها از ساعت ۷ تا ۸ و عصر‌ها از ساعت ۳ تا ۴ در ساعت کاری در محوطه کارخانه تجمع کنند.

این نماینده کارگران در پایان با تاکید بر «مدنیت» بالای معترضان، تصریح کرد: در تجمعات متوالی طی چند هفته گذشته حتی یک شیشه هم نشکسته است.

وی در پایان اظهار داشت: کارگران برای سلب هر گونه بهانه‌ای از مخالفان شان و مقابله با برچسب احتمالی «اغتشاش گر» که زمینه را برای فراموشی مطالباتشان فراهم می‌کند، تصمیم گرفته‌اند خللی در روند تولید کارخانه ایجاد نشود.

کارگران اصفهان کارگران پلی اکریل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر