کد خبر: 654150 A

فرمانده انتظامی استان خوزستان خبر داد:

فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف بیش از 90 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در سطح استان خوزستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، سردار حیدر عباس زاده اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و همچنین تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی، ماموران پلیس خوزستان با اجرای طرح های پاکسازی نقاط آلوده و اشرافیت بر محورهای مواصلاتی فرعی و اصلی استان 5 دستگاه خودرو و 3 انبار کالای قاچاق را شناسایی کردند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: ماموران پلیس خرمشهر با تلاش گسترده و رصد اطلاعاتی شبانه روزی 2 انبار دپوی برنج قاچاق و یک دستگاه خودروی کانتینردار حامل کالای قاچاق را شناسایی کردند که در بازرسی از آنها مقدار 14 تن برنج و تعداد زیادی پارچه قاچاق کشف و ضبط شد.

سردار عباس زاده در ادامه گفت: در این راستا ماموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با انجام تحقیقات تخصصی یک انبار دپو کالای قاچاق را در شهرستان اهواز شناسایی و در بازرسی از آن 60 هزار و 492 قلم انواع لوازم جانبی تلفن همراه کشف کردند.

وی تصریح کرد: در ادامه این عملیات ها ماموران ایست و بازرسی پل زال شهرستان اندیمشک با تشدید کنترل خودروهای عبوری 4 دستگاه کامیون حامل تعداد زیادی تلفن همراه، باند، بلندگو و وسایل ارتباطی فاقد هرگونه مجوز گمرکی را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان اظهار داشت: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای قاچاق کشف شده را 90 میلیارد و 209 میلیون ریال برآورد کردند که در این راستا 7 قاچاقچی دستگیر شدند.

سردار عباس زاده در پایان تاکید کرد: پلیس با اجرای طرح های مبارزه با قاچاق کالا با تمام توان با این پدیده شوم به صورت قاطع و قانونی برخورد می کند.

نیرو انتظامی استان خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر