کد خبر: 644328 A

در راستای جلوگیری از تقلیل نیروی انسانی صورت گرفت؛

نشست مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و مدیران شرکت کالای پتروشیمی با حضور فرماندار شهرستان بندر ماهشهر در راستای جلوگیری از کاهش نیروی انسانی برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از بندر امام خمینی، بعد از ظهر امروز شنبه بیست و سوم تیرماه جلسه ای به منظور جلوگیری از تقلیل نیروی انسانی در شرکت کالای پتروشیمی در دفتر مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی برگزار گردید.

در این جلسه که با حضور مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و مدیران کالای پتروشیمی و با حضور فرماندار شهرستان بندر ماهشهر و با هماهنگی اداره کار منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی برگزار گردید؛ مصوب شد که تقلیل نیروی انسانی در شرکت کالای پتروشیمی متوقف و حضور کارکنان در محل کار خود کما فی السابق ادامه داشته باشد.

در این راستا شهیدی نیا مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی قول همکاری با شرکت کالای پتروشیمی در سرمایه گذاری های جدید توسعه منطقه را اعلام نمود.

در این نشست مقرر گردید از توانمندی شرکت کالای پتروشیمی در زمینه تامین کالا و انبارداری که فعالیت تخصصی این شرکت می باشد با توجه به رویکرد جدید این شرکت در این کسب و کار استفاده گردد.

همچنین مقرر شد این اطلاعات به نحو مقتضی به شرکت های مستقر در منطقه منعکس تا شرکت ها در فعالیت های خود از خدمات شرکت کالای پتروشیمی در مناقصات و استعلام های خود دعوت نمایند.

لازم بذکر است این نشست پیرو تقلیل نیروی کار شرکت کالای پتروشیمی در ماه های گذشته با همت مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و با تلاش اداره کار منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی برگزار گردید.

2

3

4

سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر