خبرگزاری کار ایران

در گفت‌وگو با ایلنا عنوان شد؛

اقتصاد مردمی منجر به جهش تولید می‌شود/ جهش تولید نیازمند مشارکت مردم است

asdasd
کد خبر : ۱۴۶۱۷۴۶

عضو هیات مدیره مرکز کارشناسان رسمی دادگستری خوزستان با اشاره به نام‌گذاری هوشمندانه امسال از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان جهش تولید با مشارکت مردم، گفت: مشارکت مردم در موضوع جهش تولید، نتایج خوبی از جمله خودکفایی اقتصادی را در پی خواهد داشت. تحقق جهش تولید مستلزم فعالیت جهادی و مشارکت مردمی است.

امید فراز در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، افزود: تجربه نشان داده است که هر جا مردم در میدان حاضر بودند، نتایج خوب آن را برای کشور دیده‌ایم. اقتصاد مردمی منجر به جهش تولید می‌شود. جهش تولید نیازمند مشارکت همه جانبه مردم است. موضوع جهش تولید برگرفته از اهمیت اقتصاد مردم، معیشت، ایجاد درآمد و خودکفایی است و تحقق جهش تولید بعنوان شعار سال در حوزه‌های مختلف تولید ضروری است.

وی با بیان اینکه استان خوزستان در حوزه تولید دارای جایگاه ویژه‌ای است و از تنوع و گستردگی در این حوزه برخوردار بوده، تاکید کرد: طبیعتا با مشارکت مردم در امر تولید، اتفاقات خوبی در حوزه اقتصاد استان خواهد افتاد که حاصل آن جهش تولید است.

وی با اشاره به اینکه حمایت از تولید ملی باعث اشتغال‌زایی و رفاه عمومی در جامعه می‌شود گفت: در این خصوص مردم نیز باید با حمایت از تولیدات ملی از تولیدکنندگان داخلی حمایت کنند.

عضو هیات مدیره مرکز کارشناسان رسمی دادگستری خوزستان در پایان ابراز امیدواری کرد: با مشارکت و همت مردم شاهد جهش در تولید و کامیابی برای مردم ایران باشیم.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز