کد خبر: 1043006 A

صبح امروز انجام شد؛

کارکنان آب و فاضلاب روستایی خوزستان برای پیگیری مطالبات خود مقابل استانداری خوزستان دست به تجمع اعتراضی زدند، مهم‌ترین خواسته آن‌ها پرداخت ۵ ماه حقوق معوقه و همچنین پرداخت حق بیمه بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، امروز -سه‌شنبه ۵ اسفندماه- کارکنان آب و فاضلاب روستایی سابق خوزستان در شرایط قرمز کرونایی برای پیگیری مطالبات خود مقابل ساختمان استانداری خوزستان دست به تجمع اعتراضی زدند.

این کارکنان که ۵ ماه حقوقی دریافت نکرده‌اند، می‌گویند: ۲۰ ماه حق بیمه برای ما پرداخت نشده و ۹ ماه بدون هیچ‌گونه دفترچه خدمات درمانی هستیم.

یکی از کارکنان گفت: بعد از ادغام آب و فاضلاب روستایی با شهری هنوز قراردادهای ما تعیین تکلیف نشده است؛ بعضی از همکاران ما که سابقه زیادی در این شرکت دارند باید زیر نظر پیمانکار کار کنند.

آنها می‌گویند: از ابتدای سال جاری که بحث ادغام آبفا شهری و روستایی مطرح گردید مشکلات ما بیشتر شد، در چند ماه گذشته وعده‌های زیادی برای پرداخت حقوق و بیمه از طرف مسئولان داده شد، ولی می‌توان گفت به هیچ‌کدام از آن‌ها عمل نشد.

01

یکی از کارکنان به نزدیکی شب عید اشاره کرد و ادامه داد: عید نزدیک است؛ وقتی چند ماه حقوقی دریافت نکرده‌ایم حتی نمی‌توانم برای بچه‌هایم میوه بخرم، آیا مسئولان می‌توانند این موضوع را درک کنند؟

از اوایل سال جاری ادغام آبفا روستایی و شهری انتقادات شدیدی را به دنبال داشت، کارکنان آبفا روستایی معتقدند قراردادها به نفع ما تمام نمی‌شود، چگونه با این‌همه سابقه کاری باید زیر نظر پیمانکار کار کنیم.

طی چند ماه اخیر کارکنان آب و فاضلاب روستایی خوزستان بارها دست به تجمع زدند، خبرنگار ایلنا نیز در گذشته پیگیر این موضوع از سوی مسئولان بود که با گذشت چند ماه تغییری حاصل نشد.

2

انتهای پیام/

خبرنگار: سروش یوسفی

آب و فاضلاب روستایی خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر