خبرگزاری کار ایران

| 15:59   
کد خبر : ۱۳۹۱۹۰۴
مایک پنس:

مطمئنم که ترامپ نامزد جمهوری‌خواهان در انتخابات ۲۰۲۴ نخواهد بود

نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تاکید کرد که رئیس‌جمهور پیشین این کشور نامزد حزب برای انتخابات ۲۰۲۴ نخواهد بود.

مطمئنم که ترامپ نامزد جمهوری‌خواهان در انتخابات ۲۰۲۴ نخواهد بود

به گزارش ایلنا به نقل از سی بی اس، «مایک پنس»، نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت که پس از اولین مناظره مقدماتی جمهوری‌خواهان اطمینان بیشتری پیدا کرده است که «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور پیشین این کشور نامزد این حزب برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ نخواهد بود.

پنس در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه چرا او تعهدنامه کمیته ملی حزب جمهوری‌خواه برای حمایت از نامزد این حزب حتی  به مفهوم حمایت از ترامپ را امضا کرده است، گفت: «من تعهدی را امضا کردم که بگویم مطمئن هستم و حتی پس از مناظره‌های چهارشنبه شب مطمئن‌تر شده‌ام که ترامپ نامزد جمهوری‌خواهان نخواهد بود و فردی حامل پرچم حزب جمهوری خواه برای مردم آمریکا خواهد بود که قادر به پیروزی در برابر ‌جو بایدن‌ و چپ رادیکال خواهد بود». 

وی افزود: «من دستم را بالا بردم تا بگویم از نامزد جمهوری‌خواه حمایت می‌کنم زیرا هرگز نمی‌توانم از جو بایدن حمایت کنم».

پنس تاکید کرد:‌ «سیاست‌های بایدن فاجعه‌بار بود و او قانون اساسی ایالات متحده را زیر پا گذاشت. به همین دلیل از نامزد جمهوری‌خواه حمایت خواهم کرد و حداکثر تلاشم را به کار خواهم بست تا این نامزد، شخص من باشد». 

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز