خبرگزاری کار ایران

| 02:33   
کد خبر : ۱۳۸۵۳۲۲
ترامپ:

محاکمه‌ها کمپین انتخاباتی من را مختل می‌کند

رئیس جمهور پیشین آمریکا تاکید کرد که روند محاکمه ها کمپین انتخاباتی او را مختل می‌کند.

 محاکمه‌ها کمپین انتخاباتی من را مختل می‌کند

به گزارش ایلنا به نقل از اسپوتنیک، «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور پیشین آمریکا روز گذشته –سه شنبه- با ابراز نارضایتی خود از اتهامات مکرر که کارزار انتخاباتی او را تهدید می‌کند، تاکید کرد که حضورش در دادگاه کمپین انتخاباتی احتمالی‌ او در سال ۲۰۲۴ را مختل می‌کند.

ترامپ طی سخنرانی در ایالت «نیوهمپشایر»، چند روز پس از اتهام وی برای سومین بار در ۴ ماه اخیر به شدت از مقام های مضطربی که مسئول تحقیق در پرونده نگهداری اسناد محرمانه، جعل سوابق تجاری و تلاش برای فساد در انتخابات هستند، انتقاد کرد.

وی افزود: «جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا بدون هیچ پایه و اساسی دستور تحقیقات را صادر کرده است و دلیل آن موفقیت شخص من در نظرسنجی‌های انجام شده است». 

ترامپ با ابراز نارضایتی از تاثیر این اتهامات بر کمپین انتخاباتی خود گفت: «رقیب من، سیاستمدار فاسد یعنی جو بایدن چگونه می‌تواند در جریان کارزار انتخاباتی که من برنده قاطع آن هستم، مرا محاکمه کند و در عین حال مرا مجبور به اتلاف زمان و هزینه برای دور شدن از مبارزات انتخاباتی جهت مقابله با اتهامات نادرست کنند». 

وی ادامه داد: «آنها به همین صورت من را از بازدید از ایالت‌هایی مانند آیووا و نیوهمپشایر به دلیل محاکمه بر اساس اتهامی ساختگی که به خواست دادستان کل مطرح شده است، منع می‌کنند. این وحشتناک است». 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز