کد خبر: 1245866 A

ولیعهد عربستان، مصر را به مقصد پادشاهی اردن، دومین ایستگاه از تور منطقه‌ای سه‌ روزه خود که شامل ترکیه نیز می‌شود، ترک کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از العربیه، «محمد بن سلمان» ولیعهد عربستان، مصر را به مقصد پادشاهی اردن، دومین ایستگاه از تور منطقه‌ای سه‌ روزه خود که شامل ترکیه نیز می‌شود، ترک کرد.

محمد بن سلمان قرار است فردا -چهارشنبه- برای انجام دیدار رسمی با «رجب طیب اردوغان» رئیس‌جمهوری ترکیه از امان، عازم آنکارا شود.

بنا به رسانه‌های اردن، بن‌سلمان طی دیدار رسمی خود با مقام‌های اردن «تعدادی از مسائل منطقه‌ای و بین‌المللی و همچنین تقویت روابط دوجانبه در زمینه‌های مختلف» را بررسی خواهد کرد.

بنا به اعلام «بسام راضی» سخنگوی ریاست جمهوری مصر، «عبدالفتاح السیسی» رئیس جمهوری این کشور در کاخ الاتحادیه به‌طور رسمی از شاهزاده محمد بن سلمان استقبال کرد. السیسی شامگاه دوشنبه نیز در فرودگاه قاهره به استقبال ولی‌عهد سعودی رفته بود.

در چارچوب سفر رسمی ولی‌عهد سعودی به قاهره که در چارچوب تور منطقه‌ای سه روزه او انجام شد در مقر سازمان کل سرمایه‌گذاری و مناطق آزاد مصر تعدادی از توافق‌نامه‌های میان دو کشور و قراردادهای بین بخش‌های خصوصی دو طرف امضا شد.

 

انتهای پیام/
سفر بن‌سلمان به اردن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر