خبرگزاری کار ایران

انتقاد خبرنگاران از کم‌رونق شدن خبرهای کاخ سفید

asdasd
کد خبر : ۱۲۲۵۰۰۹

بر اساس گزارشی که اخیرا منتشر شده است خبرنگاران از خسته‌کننده شدن خبرهای مرتبط با کاخ سفید انتقاد کرده‌اند.

به گزارش ایلنا به نقل از پولتیکو، کاخ سفید به رهبری «جو بایدن»، رئیس‌جمهوری ایالات متحده، خسته‌کننده و حوصله‌سربر شده است و خبرنگاران از احساسات منفی که در گفت‌وگوی با «جن ساکی»، سخنگوی کاخ سفید، دریافت می‌کنند انتقاد کرده‌اند و کانال‌های تلویزیونی بودجه‌ای که برای پوشش وقایع کاخ سفید اختصاص داده‌اند را کاهش می‌دهند. 

بر اساس گزارشی که توسط «پولیتیکو» منتشر شده است، بایدن منجر به ملال‌آور شدن خبرهایی که از واشنگتن می‌آید شده است. 

خبرنگارانی که خبرهای کاخ سفید را پوشش می‌دهند به این نکته اشاره کرده‌اند که ساکی سخنگوی این نهاد به کار خود آشنایی دارد ولی ارتباط داشتن با وی در اکثر مواقع احساس خوبی به خبرنگاران نمی‌دهد. 

این گزارش ادامه داده است که شبکه‌های تلویزیونی بودجه‌هایی که به برنامه‌های ویژه و پروژه‌هایی که به کاخ سفید مرتبط می‌شوند را کاهش داده‌اند، حتی کتاب‌هایی که به دولت کنونی آمریکا مرتبط می‌شوند فروش کمتری دارند. به عنوان مثال، تنها ۲۵۰ نسخه از زندگی‌نامه «جیل بایدن»، بانوی اول آمریکا، در هفته اول به فروش رفته است. 

این گزارش همچنان خاطرنشان کرده است که مدیران شبکه‌های تلویزیونی پس از اعلام نتایج انتخابات میان‌دوره‌ای، در حال آماده شدن برای بازگشت جمهوری‌خواهان هستند.  

 

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز