خبرگزاری کار ایران

اکسیوس گزارش داد:

گفت‌وگوی آمریکا و اسرائیل درباره «طرح جایگزین» در صورت عدم بازگشت ایران به مذاکرات

asdasd
کد خبر : ۱۱۳۴۹۹۹

پایگاه «اکسیوس» به نقل از دو مقام رژیم صهیونیستی گزارش داد که مقام‌های این رژیم و آمریکا مذاکراتی در خصوص طرح جایگزین در صورت عدم بازگشت ایران به مذاکرات برجامی، انجام داده‌اند.

به گزارش ایلنا، پایگاه اینترنتی «اکسیوس» به نقل از دو مقام رژیم صهیونیستی گزارش داد که مقام‌های این رژیم و آمریکا مذاکراتی در خصوص طرح جایگزین در صورت عدم بازگشت ایران به مذاکرات برجامی، انجام داده‌اند.

بر اساس این گزارش، «جیک سالیوان» مشاور امنیت ملی آمریکا و «ایال خولاطا» مشاور امنیت رژیم صهیونیستی، هفته گذشته در نشستی ویدئو کنفرانس درباره طرح‌های جایگزین احتمالی خود رایزنی کرده‌اند.

در ادامه آمده است که رژیم صهیونیستی در این گفت‌وگوها «بر ضرورت پیشبرد طرح جایگزین درباره ایران به دلیل بن‌بست مذاکرات دیپلماتیک همزمان با توسعه و پیشرفت در برنامه هسته‌ای ایران تاکید کرده است».

به گفته این مقام‌های صهیونیست، طرف آمریکایی با ابراز نگرانی در خصوص عدم از سرگیری مذاکرات در وین، اعلام کرده است که چنانچه گفت‌وگوها در آینده نزدیک از سر گرفته نشود، واشنگتن محدودیت‌های جدیدی علیه تهران اعمال خواهد کرد.

سخنگوی کاخ سفید نیز در این‌باره به اکسیوس گفته است آمریکا مورد طیف وسیعی از مسائل مربوط به چالش‌های ایران، به مذاکرات خود با رژیم صهیونیستی ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز