خبرگزاری کار ایران

| 09:04   
کد خبر : ۹۷۸۰۶۶

724 چاپ ، آسانترین راه برای چاپ کتاب

آیا مراحل چاپ کتاب و هزینه نهایی برای چاپ با 724 چاپ را می دانید؟ آیا به دنبال راهی هستید تا به صورت آنلاین و لحظه ای از تمام هزینه های چاپ کتاب مطلع شوید؟ آیا با خود فکر می کنید ای کاش راهی وجود داشت که بدون سفارش چاپ کتاب، تنها از طریق وارد کردن مشخصات از کلیه جزئیات هزینه چاپ کتاب اطلاع پیدا کنید؟

724 چاپ ، آسانترین راه برای چاپ کتاب

ما به شما 724 چاپ را معرفی می کنیم، با 724 چاپ می توانید به صورت انلاین از تمامی هزینه های چاپ کتاب مطلع شوید زیرا 724 چاپ اولین و کاملترین سیستم انلاین محاسبه چاپ کتاب می باشد و از طریق این سیستم می توانید سایر جزییات مربوط به چاپ کتاب مانند چگونگی دریافت مجوز برای چاپ و صحافی و ... در نهایت تحویل کتاب اطلاعات لازم را کسب نمایید.

در این مقاله قصد داریم به صورت مفصل در مورد 724 چاپ صحبت کنیم پس  با ما همراه باشید:

مراحل چاپ کتاب توسط 724 چاپ به چه صورت است؟

قبل از این که مراحل چاپ کتاب را مورد بررسی قرار دهیم لازم است که ابتدا هدفتان را از چاپ کتاب تعیین نمایید سپس شروع به جمع آوری مطالب خود کنید، اگر هدفتان تالیف نگارش است می بایست بر مبنای اطلاعات و تحقیقاتی که در این خصوص کسب نموده اید نگارش کتابتان را شروع کنید  استفاده از اندیشه های شخصیت های دیگر که مرتبط با موضوع کتاب شما باشد نیز بلامانع است.

دسته ای دیگر از افراد وجود دارند که هدفشان از چاپ کتاب جمع آوری نتایج پژوهش و یا تحقیقات خاصی نیست  بلکه آنها ترجمه کتب و مقالات علمی را انجام می دهند و می توان هدف این افراد را در جمع آوری مطالب و مقالات خاصی دانست..

در نهایت بعد از این که هدفتان را از چاپ کتاب تعیین کردید شروع به نوشتن کنید اما لازم است که این نکته را فراموش نکنید نوشتن بعد از تعیین هدف قرار دارد و به عنوان دومین قدم برای چاپ کتاب محسوب می شود بعد از این که نوشتن کتاب به اتمام رسید از نظر نگارش آن را بررسی نمایید و سپس برای انجام مراحل چاپ کتاب با 724 چاپ اقدام کنید.

برای ورود به سایت ۷۲۴ چاپ می‌توانید به دو روش اقدام کنید؛ ۷۲۴ چاپ را در گوگل سرچ کنید و یا به صورت مستقیم وارد نشانی ۷۲۴chap.com شوید.

چاپ کتاب از طریق 724 چاپ شامل مراحل ذیل می باشد:

 • شما می بایست فایل و دست نوشته های خود را برای انتشارات 724 چاپ ارسال کنید.
 • انتشارات نیز ابتدا فایل ارسال شده را به منظور رفع ایرادات نگارشی و علمی مورد بررسی قرار می دهد.
 • بستن قرارداد، که هزینه چاپ کتاب- طرح روی جلد- ویراستاری و... شامل این قرارداد می شود و می بایست به امضای طرفین برسد.
 • دریافت شابک یا شماره استاندارد بین المللی( لازم به ذکر است که هر کتابی شماره استاندارد بین المللی مخصوص به خود را دارد و این شماره نمی تواند تکراری باشد)
 • فهرست نویسی قبل از منتشر شدن کتاب که به آن فیپا می گویند.
 • دریافت مجوز از وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی برای انتشار کتاب
 • ارسال فایل نهایی برای چاپ به چاپخانه و در مرحله آخر انجام صحافی

هزینه چاپ کتاب با 724 چاپ، یه چه عواملی بستگی دارد؟

 • تعداد و اندازه صفحات

تعداد صفحات کتاب بعد از بررسی کتاب و انجام مراحل ویرستاری و صفحه آرایی و... مشخص می شود، که ممکن است تعداد صفحات بعد از گذشت این مراحل کمتر و یا بیشتر نیز شود.

 • قطع کتاب

استفاده از نوع قطع کتاب در زمان چاپ، به عکس و نمودار و جدول در کتاب شما بستگی دارد اگر موارد ذکر شده در کتاب شما به تعداد زیادی وجود داشته باشد از قطع وزیری برای چاپ استفاده می کنند ولی اگر در متن کتاب از موارد فوق الذکر کمتر استفاده شده و یا این که اصلا استفاده نشده باشد از قطع رقعی برای این مورد استفاده می کنند.

چاپ کتاب

 • تیراژ کتاب

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در هزینه چاپ کتاب تیراژ است، هزینه تیراژ ثابت است و تعداد جلد کتاب در بیشتر و یا کمتر شدن این هزینه نمی تواند تاثیر داشته باشد یا به عبارتی دیگر چه کتاب در چندین جلد چاپ شود یا یک جلد هزینه تیراژ به یک اندازه می تواند در هزینه نهایی چاپ تاثیر داشته باشد.

 • نحوه تحویل کتب چاپ شده

بعد از پایان یافتن مراحل چاپ کتاب و اخذ مجوزهای گفته شده، خود شما می توانید تعیین کنید که چگونه می توان بعد از چاپ، کتاب را تحویل بگیرید که این امر نیز در هزینه نهایی چاپ تاثیر دارد.

با توجه به موراد گفته شده هزینه نهایی چاپ کتاب با 724 چاپ به عواملی مانند دریافت مجوزها- چاپ کتاب- صفحه آرایی و طراحی روی جلد بستگی دارد.

هزینه ارسال در سایت 724 چاپ به تمامی نقاط کشور رایگان می باشد.

محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب با 724 چاپ چگونه است؟

شاید شما و یا برخی افراد تمایل داشته باشید، قبل از اینکه فایل خود را برای چاپ به انتشارات ارسال کنید در مورد هزینه هایی که برای چاپ کتاب می بایست پرداخت کنید اطلاعات کسب کنید برای این منظور می توانید به سامانه محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب مراجعه کنید.

این سامانه پاسخگوی تمامی سوالات مشتریان خود در خصوص هزینه نهایی برای چاپ کتاب است و می تواند در این زمینه راهنمای خوبی برایتان باشد در ادامه نحوه محاسبه هزینه ها توسط این سامانه را مورد بررسی قرار می دهیم.

محاسبه هزینه آنلاین برای چاپ کتاب یکی از مهم ترین خدماتی است که توسط 724 چاپ به مشتریان ارائه می شود.

724 چاپ

سیستم انلاین برای محاسبه هزینه نهایی عواملی مانند موارد ذیل را در نظر می گیرد:

 • قطع کتاب که می تواند به صورت رحلی- خشتی- رقعی و... باشد.
 • تعداد صفحات کتاب
 • جنس کاغذ
 • نوع چاپ
 • و...

لازم به ذکر است که این سامانه هزینه نهایی برای چاپ کتاب را صورت کاملا دقیق به شما اعلام می کند لذا می توانید قبل از ارسال فایل برای انتشارات با خیالی راحت هزینه هایی که برای چاپ کتاب لازم است را از طریق سامانه 724 چاپ به دست آورید.

724 چاپ، پس از این که اطلاعات لازم در خصوص چاپ کتاب از مشتری را دریافت کرد و بعد از محاسبه کلیه هزینه هایی که در تعیین هزینه نهایی تاثیر گذارند برای جلب اعتماد بیشتر مشتری، پیش فاکتوری را که در آن تمامی هزینه به صورت کاملا شفاف ذکر شده است را ارائه می دهد.

برای ورود به سایت ۷۲۴ چاپ می‌توانید به دو روش اقدام کنید؛ ۷۲۴ چاپ را در گوگل سرچ کنید و یا به صورت مستقیم وارد نشانی ۷۲۴chap.com شوید

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  پیشنهاد امروز