خبرگزاری کار ایران

خشکشویی تهران

asdasd
کد خبر : ۷۸۳۲۱۰

یکی از خدمات مورد نیاز در شهر های بزرگ خدمات شستشو و خشکشویی لباس است. تهران هم شهر بزرگی است که همیشه خدمات شستشو و خشکشویی در آن مورد نیاز شهروندان است. با توجه به بزرگ بودن شهر تهران پیدا کردن خشکشویی با کیفیت در اینجا کار آسانی است.

معمولا مغازه های خشکشویی در هر منطقه از تهران، با توجه به وضعیت جغرافیایی خدمات مورد نیاز افراد محله را تامین میکند.

خشکشویی آنلاین واش لین به عنوان بهترین خشکشویی تهران در مناطق 1 تا 6 و 22 تهران سرویس حمل و نقل رایگان ارائه می‌کند که شما میتوانید از طریق یکی از روشهای زیر سفارش خود را ثبت کنید:

راه های ثبت سفارش خشکشویی واشلین

 • اپلیکیشن خشکشویی (دانلود از بازار )
 • وب سایت خشکشویی (washlin.com)
 • ربات تلگرام خشکشویی (@washlinbot)
 • شماره تماس ثابت خشکشویی (91006022)

خشکشویی واش لین در تهران

محله های تهران که خدمات خشکشویی آنلاین واش لین در آن ارائه می‌شود به صورت زیر می‌باشد.

محدوده برخی از محله های تهران را باهم برسی میکنیم.

خشکشویی تهران

خشکشویی اقدسیه: خیابان اقدسیه (برادران شهید موحد دانش) از میدان اقدسیه (شهدای ارتش) در شرق آغاز شده، در میانه راه خیابان آجودانیه را قطع می‌کند و در نهایت به سه‌راه اقدسیه در تقاطع خیابان پاسداران در غرب منتهی می‌شود که

خشکشویی جماران: جماران از توابع شمیرانات است و جزئی از منطقه ۱ شهرداری تهران به حساب می‌آید. دهکده جماران در غرب منظریه از جنوب به دزاشیب، از شمال به حصارک و از غرب به امامزاده قاسم (شمیرانات) منتهی می‌شود

خشکشویی کامرانیه: زمین‌های این منطقه ابتدا به میرزا سعیدخان، وزیر امور خارجه‌تعلق داشت، و سپس کامران میرزا پسربزرگ ناصرالدین شاه، با خرید زمین‌های حصاربوعلی، جماران و نیاوران، اهالی منطقه را مجبور به ترک زمین‌ها کرد و سپس آن جا را کامرانیه نامید.

خشکشویی الهیه: الهیه یکی از محله‌های شمال شهر تهران و منطقه شمیران است. خیابان فرشته، مشهورترین خیابان این محله می‌باشد. الهیه از شمال تا تجریش، از غرب تا خیابان ولیعصر، از جنوب تا چهارراه پارک‌وی و از شرق تا پل رومی و جاده قدیم شمیران وسعت پیدا می‌کند.

خشکشویی نیاوران: نیاوران یکی از مناطق شمال تهران است که از شمال با ارتفاعات کلک‌چال، از غرب با تجریش، از شرق با دارآباد و از جنوب با فرمانیه، کامرانیه و دزاشیب هم‌مرز است.

خشکشویی ولنجک: ولنجک از شمال به ارتفاعات توچال، از جنوب به بزرگراه پارک وی، از شرق به رودخانه ولنجک و از غرب به درکه محدود می‌شود. از اماکن مهم این محله می‌توان به بام تهران، تله کابین توچال و دانشگاه شهید بهشتی و سالن اجلاس سران اشاره کرد.

خشکشویی اندرزگو: بلوار اندرزگو در منطقه 1 تهران قرار دارد که از چهارراه کامرانیه در شرق آغاز و پس از گذر از ۳۵ متری قیطریه، به بلوار کاوه در غرب منتهی می‌شود. محله‌های کامرانیه، فرمانیه، قیطریه و چیذر در حوالی این بلوار قرار دارند.

خشکشویی قیطریه: قیطریه یکی از محله‌های بسیار قدیمی تهران است که در شمال شهر و در شهرستان شمیرانات قرار دارد. بزرگترین و زیبا ترین پارک تفریحی منطقه در این محله قرار دارد. این محله در منطقه ۱ تهران واقع شده‌است. محدوده فعلی این محله از شمال به خیابان قیطریه، بلوار صبا و شمال پارک قیطریه، از جنوب تا محدوده جهانتاب، از شرق به بلوار قیطریه و شرق پارک قیطریه و از غرب به خیابان شریعتی منتهی می‌گردد.

خشکشویی سعادت آباد: سعادت آباد یکی از مناطق شمال غرب شهر تهران است که محدوده آن از شرق به بزرگراه چمران، از جنوب به شهرک غرب، از شمال به کوی فراز، از شمال شرق به اوین، از شمال غرب به فرحزاد راه دارد.

خشکشویی شهرک غرب: شهرک غرب در منطقه ۲ شهرداری تهران واقع و دارای هفت فاز مسکونی است. سعادت آباد در شمال، بزرگراه همت در جنوب، خیابان فرحزادی در غرب و رودخانه درکه در کنار بزرگراه چمران و ده ونک در شرق این محله، حدود چهارگانه شهرک غرب را مشخص می‌کنند.

خششکشویی پاسداران: خیابان پاسداران در جنوب بزرگراه همت، از خیابان شریعتی در تقاطعی موسوم به «سه‌راه ضرابخانه» آغاز شده، در میانه راه به «سه‌راه اختیاریه» و «چهارراه پاسداران» (تقاطع خیابان دولت) رسیده و سپس با گذر از میدان نوبنیاد و پل پاسداران، به منطقه ۱ شهرداری تهران وارد شده و پس از عبور از «چهارراه فرمانیه»، «سه‌راه اقدسیه» و بوستان نیاوران، در شمالی‌ترین قسمت خود به میدان نیاوران منتهی می‌شود.

خشکشویی جردن: خیابان آفریقا (جردن قدیم) از سوی جنوب از میدان آرژانتین و پایانه بیهقی آغاز می‌شود و به سوی شمال ادامه می‌یابد. این بزرگ‌راه پس از یک پیچش به سوی شرق و گذر از بلوار میرداماد، از بزرگراه مدرس گذشته و در یک سرازیری به کوچه مریم شرقی واقع در محله الهیه، پایان می‌یابد.

خشکشویی ونک: محله ونک از شمال به بزرگراه نیایش، از غرب به بزرگراه کردستان و محله ده ونک و آرارات، از جنوب به بزرگراه همت و محله یوسف آباد و از سوی شرق به خیابان نلسون ماندلا (خیابان آفریقا سابق یا همان خیابان جردن اسبق) و چهارراه جهان کودک محدود می‌شود.

ساکنین تمام محله های بالا میتوانند به راحتی از طریق اپلیکیشن، وب سایت، ربات تلگرام و شماره تلفن 02191006022 خدمات خشکشویی خود را درخواست کنند و سفیران واش لین در زمان انتخاب شده هنگام ثبت سفارش در محل انتخاب شده حاضر می‌شوند.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز