خبرگزاری کار ایران

کلاس خصوصی زبان با آموزشگاه زبان تهران زبان

asdasd
کد خبر : ۷۵۹۱۶۰

در روش خودآموز احتمال ناامید شدن شما در طول مسیر وجود دارد و گاهی ممکن است زمان زیادی برای یک مسئله خاص اختصاص دهید. روش تدریس خصوصی زبان هم مشکلات شخصی شما و استاد زبان می تواند روال آموزش شما را تحت تاثیر قرار دهد.

ایلنا؛ انتخاب بین تدریس خصوصی زبان و آموزشگاه زبان خارجه یک چالش مهم برای خانواده ها در بحث آموزش زبان برای فرزند آنهاست. طبیعتاً هر کدام از این روشها دارای مزایا و معایب خاص خود است که باید در مطالب تخصصی به آنها بپردازیم. اما سوالی که در اینجا وجود دارد این است که چرا اکثر خانواده ها ترجیح می دهند که از کلاس خصوصی زبان استفاده کنند؟ آیا برای این خانواده ها صرفا مسئله اقتصادی مهم است؟ پاسخ به این دو سوال را با ۵ مورد از مزایای کلاس خصوصی زبان در جریان آموزش زبان خواهیم داد و اشاره خواهیم کرد که زبان آموزان در یک موسسه از چه امتیازاتی بهره مند خواهند شد. ما در آموزشگاه زبان تهران زبان سعی کرده ایم با برگزاری کلاس های زبان خصوصی با کیفیت به بهترین آموزشگاه زبان تهران تبدیل شویم.

آموزش زبان در آموزشگاه روال مشخص دارد

نمی‌دانم تاکنون برای آموزش زبان به سراغ یک موسسه رفته اید یا خیر، اما در همان ابتدای راه به شما می‌گویند که دقیقاً در کجای مسیر قرار دارید و روال طبیعی آموزش شما به چه صورت است. این به شما به عنوان یک زبان آموز و به خانواده شما این امکان را می دهد که برنامه ریزی مشخص و دقیقی داشته باشید. برنامه ریزی هم از لحاظ مالی برای فراهم آوردن شهریه و هم از لحاظ آموزشی و برنامه ریزی کاری برای شما مناسب است.

در روش خودآموز احتمال ناامید شدن شما در طول مسیر وجود دارد و گاهی ممکن است زمان زیادی برای یک مسئله خاص اختصاص دهید. روش تدریس خصوصی زبان هم مشکلات شخصی شما و استاد زبان می تواند روال آموزش شما را تحت تاثیر قرار دهد. این در حالی است که کلاس خصوصی زبان انگلیسی که توسط آموزشگاه زبان برنامه ریزی شود، کاملا به برنامه‌ریزی اولیه خود پایبند است و شما را با توجه به مسیر از پیش تعیین شده هدایت می‌کند. گاهی فشار موسسه شما را به سمت آموزش بهتر هدایت می کند که در نتیجه بازدهی آموزش شما را بالاتر می‌برد.

زبان آموزان با هم در ارتباط هستند

تفاوت بسیاری بین این که شما در یک اتاق تک و تنها به آموزش زبان بپردازید یا اینکه به همراه چند نفر با سطح سواد متفاوت باشید وجود دارد. معمولاً چند دانش آموز در کنار یکدیگر راحت‌تر می‌توانند یک مبحث خاص را یاد بگیرند. این می تواند به دلیل تأثیر مثبت آن ها بر روی یکدیگر و امکان تبادل اطلاعات با یکدیگر باشد. در هر صورت شما در کنار یکدیگر هستید و به راحتی می توانید مباحث آموزشی مختلف را با یکدیگر امتحان کنید.

با این تفاسیر زمانی که شما آموزش زبان را در یک موسسه زبان می گذرانید، در همان جا در کلاس می توانید آموزه های خود را با دیگران در میان بگذارید و به رفع اشکال بپردازید. از طرف دیگر یکی از بهترین روشها برای آموزش زبان خارجی این است که شما آن را به طور مداوم و پیوسته تمرین کنید تا در ذهن شما ثبت شود. از آنجایی که شما و چندین نفر دیگر به صورت همزمان در یک محیط قرار دارید و امکان تبادل اطلاعات را دارید بسیار راحت تر می توانید مباحث مختلف را یاد بگیرید.

نسبت به تدریس خصوصی زبان به صرفه تر است

تدریس خصوصی یک روش مناسب و استاندارد برای آموزش زبان است. در این روش آموزشی چند ایراد بزرگ وجود دارد که موسسه زبان به راحتی می‌تواند این ایرادات را برطرف کند. یکی از این ایرادات عدم ارتباط زبان آموز با سایر افراد است که امکان سنجش سطح آموزش خود را ندارد. ایراد بزرگی که دیگری که به این روش آموزشی وارد شده است این است که نسبت به سایر روش‌ها گران تر است و شما باید هزینه بیشتری بپردازید. به طور مثال هزینه یک کلاس خصوصی زبان آلمانی حدود جلسه ای صد هزار تومان است اما هزینه آموزشگاه زبان کمتر است.

حقیقت ماجرا در آموزشگاه زبان خارجه به این صورت است که هزینه کلاس و هزینه آموزشگاه به طور مساوی بین زبان‌آموزان تقسیم می شود و هر کدام از آنها بخشی از این هزینه را می پردازد. در واقع مدیر آموزشگاه برای حضور تعداد مشخصی زبان آموز برنامه ریزی می کند و هزینه را با توجه به این تعداد در نظر می گیرد. این در حالی است که شما در تدریس خصوصی باید همه هزینه آموزش و هزینه خرید کتاب را بر عهده بگیرید و این نتیجه ای جز گران تر شدن دوره آموزشی به دنبال ندارد.

امکان رفع اشکال در کلاس خصوصی بیشتر است

زمانی که شما در یک موسسه زبان مشغول آموزش هستید، یعنی چند نفر دیگر با شرایط مشابه شما در کلاس هستند که احتمال بروز اشتباه از طرف هر کدام از شما وجود دارد. این اشتباهات عوامل آموزشی خوبی هستند که در ادامه مسیر به شما کمک می کنند. گاهی اشتباهاتی که دیگران مرتکب می‌شوند همان ایراداتی هستند که شما در آموزش خود دارید و متوجه آنها نمی شوید. به همین راحتی آموزش زبان شما شکل مناسب تر و استانداردی به خود می گیرد. اما در کلاس خصوصی استاد زبان وقت بیشتری برای یک دانش آموز می تواند اختصاص دهد، بنابراین جهت رفع اشکا کلاس های خصوصی زبان بهتر است.

در برخی موارد شما ممکن است به دلیل کم رو بودن یا به هر دلیل دیگری امکان پرسیدن سوال از استاد خود را نداشته باشید. این یکی از مشکلاتی است که اکثر ما در دوران تحصیل و آموزش خود با آن مواجه می‌شویم. اما در کلاس خصوصی زبان شما با استاد خود صمیمی تر هستیو و بنابراین می توانید سوال های خود را راحت تر از استاد خود بپرسید.

تنوع روشهای آموزشی در آموزشگاه زبان

معیار شما برای انتخاب بهترین آموزشگاه زبان چیست؟ آیا تا به حال تجربه حضور در یکی از این موسسات آموزش زبان را داشته اید؟ آموزشگاه ها شرایط متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند و هر کدام از آنها امکانات آموزشی متفاوتی در اختیار دارند. این امکانات می تواند شامل استفاده از ویدئو پروژکتور یا استفاده از اسباب بازی های آموزش زبان خارجه باشد.  در هر صورت تنوع در این ابزارها نسبت به تدریس خصوصی یا سایر روش های آموزشی بسیار بیشتر است.

آموزش های تکراری و استفاده از روش های یکسان و غیر متنوع خطر تکراری شدن روند آموزش را به دنبال دارد و ممکن است زبان‌آموزان احساس خستگی کنند. با توجه به اینکه زبان های خارجه به شدت فرار هستند و شما به روش‌های مختلفی برای آموزش آنها نیاز دارید، به همین دلیل موسسات آموزشی سعی می‌کنند که از ابزارهای متنوع و جدید در جریان و آموزش خود استفاده کنند تا به شکل‌های مختلف ذهن شما را درگیر کنند. این ابزار ها متنوع هستند و به همین دلیل قیمت آموزشگاه های مختلف در جریان آموزش شما با یکدیگر متفاوت هستند. با توجه به مطالب گفته شده، آموزشگاه زبان یکی از بهترین روشها برای آموزش زبان خارجی است که هم از لحاظ اقتصادی و هم از لحاظ کیفیت آموزش به شما کمک می کنند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز