کد خبر: 664166 A

زمانی که شما تصمیم به راه اندازی سایت برای کار خود یا شرکت مورد نظر دارید باید به یک پیمانکار یا طراحی سایت قرارداد ببندید تا سایت شما با تمامی نیاز هایتان را برای شما آماده سازی کند. قبل از انتخاب شرکت طراحی سایت باید تحقیقات لازم را درباره آن شرکت و رزومه کاری آن‌ها بررسی کنید.

عصر تکنولوژی و دنیای مجازی رقابت شدید و تنگاتنگی  در بین وب سایت‌های رسمی ایجاد کرده است، بالا بردن رتبه سایت در گوگل و بهبود سئو سایت یکی از گزینه‌های رقابت در بین مدیران سایت‌هاست.

در عصر تکنولوژی که بیشترین زمان اوقات فراغت مردم در دنیای مجازی و اینترنت سپری می‌شود تمامی شرکت‌ها برای ارائه خدمات خود به مشتریان دارای وب سایت رسمی هستند که این کار به بالا رفتن میزان فروش و میزان خدمات ارائه شده به مردم کمک بسیاری میکند. به همین دلیل بالا بردن رتبه سایت در گوگل و بهبود سئو سایت یک اصل اساسی و‌ مهم در امر طراحی سایت است.

این حجم از رقابت در داشتن بهترین سایت از نظر طراحی ظاهری، رتبه بندی در گوگل، سئو و بالاترین میزان بازدید باعث شده است که شرکت های طراحی سایت فراوانی به وجود بیاید.

در تهران که از جمعیت بالایی برخوردار شده است و قطب تکنولوژی در ایران  محسوب می شود، مسلما دارای بیشترین شرکت های طراحی سایت است. که در رقابت با هم تمامی تلاش خود را می‌کنند که بهترین شرکت نام آشنا باشند.

چگونه یک شرکت طراحی سایت انتخاب کنیم؟

زمانی که می‌خواهید برای کار خود یا شرکت خود وب سایت طراحی کنید نیازمند اطلاعات اولیه‌ و لازم هستید تا بتوانید از بین شرکت های موجود بهترین گزینه را انتخاب کنید. معمولا این سوال ذهن شما را درگیر می کند که چگونه می‌توانید یک شرکت طراحی سایت انتخاب کنید؟  زیرا انتخاب یک شرکت معتبر طراحی سایت کار دشواری است.  برای آن که بتوانید انتخابی خوب و درست داشته باشید مطالب زیر را با دقت بخوانید.

Untitled-2

خصوصیات یک شرکت طراحی سایت خوب چیست؟

زمانی که شما تصمیم به راه اندازی سایت برای کار خود یا شرکت مورد نظر دارید باید به یک پیمانکار یا طراحی سایت قرارداد ببندید تا سایت شما با تمامی نیاز  هایتان را برای شما آماده سازی کند. قبل از انتخاب شرکت طراحی سایت باید تحقیقات لازم را درباره آن شرکت و رزومه کاری آن ها بررسی کنید.

در ابتدای کار که شرکت مورد نظر را انتخاب کردید باید از شرکت طراحی سایت تمامی امکاناتی که در سایت شما قرار می دهد  را مورد بررسی قرار بدهید تا اگر نیاز دارید این امکانات را افزایش دهند و یا این که امکانات دیگری را جایگزین کنند.

سپس باید از شرکت طراحی سایت نمونه کار ها و‌ خدماتی که در طی این مدت انجام داده است را بخواهید تا ببینید سبک کار شرکت مورد تایید کار شما هست یا نه.

یک شرکت طراحی سایت خوب باید سایت شما را به خوبی بشناسد و تمامی نیاز های شما را در آن سایت بگنجاند تا هیچ گونه نقص و کمبودی نداشته باشد.

زمانی که می خواهید یک شرکت خوب انتخاب کنید سعی کنید اولویت اول شما رضایت مندی مشتریانی باشد که با آن شرکت همکاری داشته‌اند همچنین باید خدمات پس از فروش شرکت را مد نظر قرار بدهید تا اگر احیانا در طول استفاده از سایت مشکلی پیش آمد بتوانید از طریق شرکت طراحی سازنده به حل مشکل بپردازید.

تمامی نکات بالایی که ذکر شد برای راهنمایی شما در انتخاب یک شرکت برتر طراحی سایت به شما ارائه شد. اما می‌خواهیم بهترین شرکت طراحی سایت را به شما معرفی کنیم :

اینتن یکی از حرفه ایی ترین شرکت‌های طراحی وب سایت و‌ بهبود سئو است. در طی تحقیقات صورت گرفته در بین شرکت های طراحی سایت و سئو اینتن یکی از بهترین و حرفه ایی ترین شرکت های معتبر طراحی سایت است که با کادر مجرب و با تجربه از برنامه نویسان کشور بیش از 500 نمونه کار در زمینه طراحی سایت و سئو دارد.

شما می توانید با بررسی نمونه کار های اینتن به استفاده از اخرین تکنولوژی در برنامه نویسی روز دنیا پی ببرید که نشان از قدرت بالای طراحان اینتن است.  یکی از نمونه کار های بسیار قدرتمند اینتن که در حوزه رپورتاژ آگهی در رتبه 3 گوگل است رپورتاژ ادز است ، که علاوه بر طراحی در حوزه سئو هم یکی از محصولات مهمه اینتن است.

با ورود به سایت اینتن می‌توانید به تمامی نمونه کار های طراحی سایت و‌ سئو  دسترسی‌ داشته باشید.

http://inten.asia/

سئو سایت طراحی سایت شرکت طراحی سایت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر