خبرگزاری کار ایران

| 02:18   
کد خبر : ۱۳۹۰۴۴۸

امداد خودرو کشوری

امداد خودرو کشوری

امداد خودرو در جوامع مدرن امروزی از اهمیت زیادی برخوردار است. با گسترش تعداد خودرو های حاضر در جاده ها، احتمال وقوع حادثه و نیاز به کمک های فوری و امدادی برای رانندگان افزایش یافته است. امداد خودرو کشوری در سرتاسر کشور به عنوان یک مجموعه فعال برای حل مشکلات فنی و یا حادثه ای خودرو ها، به رانندگان و سرنشینان آن ها حس آرامش و اعتماد به نفس می دهد تا بتوانند با اطمینان خاطر به سفر خود اقدام کنند.

با پیشرفت تکنولوژی، سیستم های امداد خودرو نیز تحول چشمگیری را تجربه کرده اند. امروزه، به کمک تلفن همراه و شبکه های ارتباطی قوی، می توان به راحتی با یک مرکز امداد خودرو کشوری تماس بگیرید و در کمترین زمان ممکن به کمک خودرویی که از مرکز امداد خودرو کشوری برایتان ارسال شده است، دست یابید.

تعدادی از مناطق تحت پوشش امداد خودرو کشوری

در ادامه این مقاله به معرفی تعدادی از شهر های ایران که تحت نظارت امداد خودرو کشوری قرار دارند می پردازیم.

حمل خودرو تهران

حمل خودرو تهران تحت نظر امداد خودرو کشوری به مردم شهر تهران در مواقع بحرانی و نیاز به کمک در مسائل مربوط به خودرو کمک می‌ کند. هدف اصلی امداد خودرو تهران ارائه خدمات امداد و نجات به رانندگان و مالکان خودرو ها در تمامی نواحی تهران است.

حمل خودرو تهران در صورت بروز حوادث رانندگی، مأمور به حضور سریع در محل حادثه و ارائه خدمات نقل و انتقال خودرو، تعمیر در محل، یدک کشی خودرو و دیگر خدمات فنی مرتبط می‌ شود. همچنین این مجموعه می‌ تواند در صورت لزوم خودرو را برای تعمیرات به کارگاه‌ های مجاز منتقل کند.

امداد خودرو تهران از طریق شماره تلفن 02191014367 و همچنین فضاهای مجازی مختلف قابل دسترسی است. در صورت برخورد با مشکلات بر روی جاده‌ ها و نیاز به کمک فنی می‌ توان به این مجموعه زنگ بزنید و در کمترین زمان ممکن خدمات را دریافت کرد. این مجموعه با ارائه خدمات متنوع و در دسترس بودن در سراسر تهران، به رفع نگرانی‌ ها و استرس‌ های مربوط به مسائل فنی خودرو ها کمک می‌کند و باعث ایجاد اطمینان و اعتماد رانندگان در جاده‌ ها می‌ شود.

حمل خودرو شیراز 

خودروبر کشوری افتخار دارد که در استان فارس نیز خدمت رسان هم میهنان عزیزی باشد که در جاده ها دچار نقص فنی خودرو شده اند. در صورتیکه خودروی شما بعلت نقص فنی قابل حرکت نبوده و یا حرکت آن ممکن است باعث بروز خطر گردد، در هر زمان از شبانه روز و در سراسر کشور می‌ توانید با یکی از تلفن‌ های امداد خودرو کشوری تماس حاصل نموده، تا حمل خودرو شیراز به یاری شما آمده و اقدام به رفع مشکل و راه اندازی خودروی شما نمایند.

Picture5

حمل خودرو ارومیه

موارد زیر تنها بخشی از خدمات حمل خودرو ارومیه می باشد:

 • خدمات تعمیرگاهی ارومیه،
 • خدمات سیار ارومیه،
 • خدمات در محل کار  و یا درب منزل،
 • خدمات تلفنی و مشاوره ای ارومیه،
 • خدمات کارت عضویت به فعالیت خود در تمام نقاط استان آذربایجان غربی و سرتاسر کشور

 

حمل خودرو چیست؟

امداد خودرو به مجموعه‌ ای از خدمات و تدابیر ارائه شده به رانندگان و سایر اشخاص در صورت بروز مشکل و نیاز به کمک و یا تعمیر خودرو اطلاق می‌گردد. این خدمات می‌تواند شامل تعمیر خودرو در محل ، بارگیری، تعویض باطری، تامین سوخت، باز و بسته کردن درب‌ها، کشیدن و یا جابجایی خودرو در صورت عدم توانایی تعمیر و دیگر خدمات مرتبط با خودرو باشد. به طور کلی، این خدمات با هدف رفاه و تسهیل در مواقع اضطراری برای رانندگان ارائه می‌ شود. در بخش بعدی به بررسی خدمات و سرویس های امداد خودرو کشوری می پردازیم.

خدمات و سرویس های امداد خودرو کشوری

امداد خودرو کشوری اولین مرکز تخصصی امداد خودرویی کشور زیر نظر اتحادیه امداد خودرویی کشوری و با داشتن مجوز های لازم از سازمان های مربوطه آماده ارایه خدمات امداد خودرویی، حمل خودرو و خودرو بر و ... در سراسر ایران به شما عزیزان می باشد.

قسمتی از خدمات این مجموعه شامل موارد زیر می شود:

 1. امداد خودرو،
 2. خودروبر،
 3. یدک کش،
 4. حمل خودرو،
 5. کفی،
 6. جرثقیل،
 7. خودرو سوار،
 8. خودرو بر،
 9. ماشین بر،
 10. موتور سیکلت امدادی،
 11. حمل خودرو های گران قیمت،
 12. مکانیک سیار و

امداد خودرو شبانه روزی

امداد خودرو کشوری افتخار این را دارد که در تمامی مناطق کشور همراه امداد جویان عزیز باشد. شما می توانید با تماس با امداد گران ناحیه که در آن جا قرار دارید، در کم ترین زمان ممکن مشکل خودرو خود را حل نمائید. در صورتی که حادثه به وجود آمده در خودرو قابل برطرف شدن در محل نبود، توسط یدک کش به مرکز تعمیر خودرو منتقل خواهید شد.

اهداف مجموعه امداد خودرو کشوری

 1. جابجایی سرنشینان خودروهای معیوب و سانحه دیده توسط خودروبر ارومیه
 2. حمل خودرو های گران قیمت شما به سراسر ایران
 3. افزایش رضایتمندی مشتریان عزیز از خدمات امداد خودرو کشوری
 4. آسودگی خیال مشتریان از بابت حمل خودرو های خود و ...

Picture6

یدک کش چیست؟

یکی از تجهیزات اصلی برای کمک به خودرو های اضطراری، یدک‌ کش است. به عنوان مثال، در صورتی که خودرو شما به دلیل نقص فنی روشن نشود یا به دلیل آسیب‌ های ناشی از تصادف قادر به حرکت نباشد، یدک‌ کش‌ ها به شما کمک می‌ کنند. آن‌ ها خودرو شما را حمل کرده و به تعمیرگاه‌ های معتبر می‌ برند. یدک‌ کش‌ ها نسبت به خودرو های معمولی باید وزن بیشتری داشته باشند، زیرا تنها در این صورت می‌ توانند خودرو های دیگر را حمل کنند. به طور استاندارد، آن‌ ها باید وزنی حدود دو تن داشته باشند.

قیمت جرثقیل یدک کش امداد خودرو کشوری

قیمت جرثقیل یدک کش بسته به عوامل مختلفی ممکن است متفاوت باشد. از جمله عواملی که ممکن است بر قیمت جرثثقیل یدک کش اثر گذار باشد، می توان به مسافت و همچنین نوع خودرو شما اشاره کرد. در مسافت های زیاد ممکن است قیمت جرثقیل یدک کش مقداری بالاتر محاسبه شود و همچنین بسته به مدل خودرو شما، شاسی بلند یا سواری نوع یدک کشی نیز فرق خواهد کرد و این امر سبب تغییر قیمت می شود.

قیمت یدک کش خودرو

قیمت یدک کش خودرو و هزینه یدک کش خودرو توسط اتحادیه امداد خودرویی کشوری با قیمت مناسب در اختیار امداد خواهان عزیز قرار می گیرد. هزینه یدک کش خودرو در شرق و غرب و شمال و جنوب کشور به مسافت طی شده و نوع خدمات درخواستی یدک کش مانند نوع خودروبر بستگی دارد. تمام هزینه های توسط یدک کش شبانه روزی کشور با نرخ مصوب اتحادیه خودرو محاسبه می گردد. این هزینه مقرون به صرفه است و خدمات یدک کش امداد خودرو تهران با کیفیت برای کلیه خودرو های ایرانی و خارجی ارائه می گردد.

امداد خودرو کشوری، امداد خودرو برتر

هنگامی که صحبت از یک تیم امداد گر به میان می آید، امداد خودرو کشوری یکی از قدرتمند ترین مجموعه ای است که نه تنها در زمینه هایی چون امداد خودرو ارومیه، خودروبر تهران و یدک کش شیراز فعالیت می‌ کند بلکه علاوه بر خدمات گفته شده در مواردی دیگری نیز دارای متخصص بوده و با بهترین تجهیزات آماده ارائه خدمات می باشد، باید به فاکتور‌های بسیار زیادی توجه کنیم. 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  پیشنهاد امروز