خبرگزاری کار ایران

| 21:42   
کد خبر : ۱۳۸۲۸۳۶

فروش و تعمیر پمپ وکیوم

پمپ وکیوم یک دستگاه است که برای تخلیه مایع ، هوا یا گازهای موجود در یک فضای محدود و ایجاد فشار کمتر از فشار جوی استفاده می‌شود. این دستگاه هوای موجود را از یک فضای بسته جذب کرده و آن را به یک مکان خارجی منتقل می‌کند، بنابراین فشار درون محفظه کاهش می‌یابد. پمپ وکیوم معمولاً در صنایع مختلف از جمله صنایع فضا، الکترونیک، تولید تراشه‌ها، پزشکی و شیمیایی استفاده می‌شود.

فروش و تعمیر پمپ وکیوم

انواع پمپ وکیوم

پمپ وکیوم  انواع مختلفی دارد که هر کدام در مشاغل مورد استفاده دارد.

پمپ ها بر اساس معیارهای مختلفی تقسیم بندی می شوند.

1- تقسیم بندی بر اساس فشار : اگر بخواهیم بر اساس فشار آنها را تقسیم بندی کنیم به دو نوع تقسیم می شوند .نوع اول پمپ های اولیه و نوع دوم پمپ های تقویت کننده و یا ثانویه .

2- تقسیم بندی بر اساس مراحل وکیوم : یک مرحله ای و دو مرحله ای . در نوع یک مرحله ای سوپاپ وجود دارد.

3- تقسیم بر اساس ساختار:  نوع اول پمپ های وکیوم آبی و نوع دوم پمپ های وکیوم روغنی

 

پمپ های وکیوم آبی

در وکیوم پمپ آبی وظیفه وکیوم بر عهده آب است و آب مسئول ایجاد خلا می باشد. پروانه ای که در این نوع پمپ وجود دارد مایع درون خود را با چرخش به حرکت در می آورند و مکش ایجاد می کنند. از این نوع پمپ در صنایع بزرگ استفاده می شود و به دلیل راندمان بالا و مصرف انرژی و هزینه کم و همچنین نگهداری پایین بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند.

 

پمپ های وکیوم روغنی

پمپ های روغنی توسط روغن و یا هوا خنک می شوند. اگر شما صنایع متوسطی دارید استفاده از این پمپ بسیار به شما کمک می کند و برای شما مناسب است.

البته اینگونه پمپ ها هم خود به دو نوع تقسیم می شوند که عبارتند از: تک مرحله ای و دو مرحله ای .

به طور کلی طرز کار پمپ های روغنی که از دو قسمت روتور و استاتور تشکیل شده است. به این صورت می باشد که روتور به واسطه کوپلینگ به الکتروموتور وصل می شود و با حرکت الکتروموتور و حرکت دورانی روتور درون استاتور و همچنین چرخش پره های درون محفظه استاتور عملیات مکش انجام می شود.  پمپ وکیوم روغنی بایستی با استفاده از فیلترهای ورودی از ورود آلودگی ها به داخل روغن جلوگیری شود و یکی از اساسی ترین قسمت پمپ وکیوم روغنی همان فیلتر آن می باشد.

011

پمپ وکیوم خشک

وکیوم  پمپ خشک یکی دیگر از انواع پمپ خلاء می باشد. این پمپ در رده وکیوم های سبک قرار دارد و معمولا برای مصارف سبک به کار می رود. همچنین این پمپ برای مصارفی که دارای ملاحظات محیطی می باشند کاربرد دارد. این نوع پمپ بدون نیاز به روغن و آب کار می کند و هوای خروجی آن به صورت خشک می باشد. پمپ های وکیوم خشک دارای مکانیزم ساده ای هستند و عملکرد آنها به این صورت است که در یک طرف آن پره های گرافیکی روتور عمل مکش و ایجاد خلاء را انجام می دهد و با چرخیدن روتور عملیات مربوط به خروج هوا را به سرانجام می رسانند.

011

آذر وکیوم مرکز فروش پمپ وکیوم روغنی و پمپ وکیوم آبی

کارخانه آذر وکیوم با تولید انواع وکیوم پمپ های استانداد بهترین مرکز خرید و فروش پمپ وکیوم در تهران و کرج می باشد.

پمپ وکیوم روغنی تولید شده توسط آذر وکیوم، با قدرت و کیفیت بالا، عملکرد بی‌نظیر و طول عمر طولانی مورد توجه کارخانجات، کشاورزی، آزمایشگاه‌ها و صنایع مختلف قرار می‌گیرد. این پمپ ها با توانایی سازگاری با شرایط کاری سخت و نیاز کاهش هزینه‌های تعمیر و نگهداری، انتخاب ایده‌آلی برای شما خواهد بود.

همچنین، پمپ وکیوم آبی با استفاده از فناوری روز دنیا و استانداردهای بین‌المللی ساخته می‌شود. این پمپ دارای راندمان بالا، صدا کم و قابلیت اتصال به سیستم‌های خودکار جهت کنترل دقیق تر است. استفاده از این پمپ‌ها در صنایع مختلف از جمله فرآوری غذا، بسته‌بندی، پزشکی و ماشین سازی بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد.

در کارخانه آذر وکیوم، همواره به عملکرد بی‌عیب و نقص پمپ‌ها تأکید داشته و پس از ساخت، هر پمپ مورد آزمون‌های شدید و مصرفی قرار می‌گیرد تا از کیفیت بالای آن بی‌نظیرتان اطمینان حاصل شود.

با تیم فروش حرفه‌ای ما در کارخانه آذر وکیوم، به راحتی می‌توانید پمپی را که به نیازهای شما پاسخ دهد، انتخاب کنید. احساس کنید که همیشه می‌توانید بر روی آذر وکیوم حساب کنید.

تعمیر تخصصی انواع پمپ وکیوم روغنی و آبی

اگر برای تعمیر پمپ وکیوم خود، به دنبال یک مرکز تخصصی و حرفه‌ای هستید، آذر وکیوم، بهترین مرکز تعمیر تخصصی انواع پمپ وکیوم روغنی و آبی، همواره آماده استقبال از شماست.

داشتن یک پمپ وکیوم کارآمد و عملکردی به‌مثابه تضمین کسب و کار شماست. با تجربه بیش از 20 سال در تعمیر پمپ وکیوم، تیم ما با تمرکز بر کیفیت و سرعت در انجام کارها، به‌منظور رفع نیازهای شما می‌باشد.

آوار دادن مشکلاتی که ممکن است در پمپ وکیوم شما پیش بیاید، در اولویت‌های ما می‌باشد. از جمله خدماتی که در مرکز تعمیر آذر وکیوم انجام می‌دهیم می‌توان به تعمیرات اصلاحی و تامین قطعات یدکی اشاره کرد. همچنین، آموزش و کارشناسی نیز از دیگر خدماتی است که تیم ما پوشش می‌دهد.

در آذر وکیوم، به تکنولوژی‌های نوین علاقه داریم و تلاش می‌کنیم تا به روز با آخرین مباحث روز دنیای پمپ وکیوم باشیم. این امر به ما اجازه می‌دهد تا خدماتی را با کیفیت برتر و همچنین قیمتی رقابتی ارائه دهیم.

اگر نیاز به تعمیر پمپ وکیوم خود دارید، فرصت را از دست ندهید و با ما تماس بگیرید. تیم فنی ما در آذر وکیوم، در دسترس شماست تا بهترین خدمات ممکن را فراهم کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز