کد خبر: 1326613 A

نمایندگی بوتان در کرج

پکیج دیواری بوتان یک سیستم گرمایشی با دمای پایین است که در زیر دیوارهای اطراف خانه پنهان می‌شود. می‌توان آن را در زیر دیوارهای عمودی معمولی، سقف‌های شیب‌دار و همچنین دیوارهایی با طبیعت پیچیده نصب کرد.

نمایندگی بوتان در کرج

نمایندگی پکیج بوتان در جهت تعمیرات پکیج بوتان که در منازل و برخی از شرکت‌ها نصب و تعبیه می‌شوند فعالیت می‌کند. این نمایندگی می‌تواند مشکلات ناشی از برخی خرابی‌ها مانند نشتی، رسوب و ... را تعمیر کند.

چنانچه علاقمند هستید در رابطه با نحوهٔ عملکرد نمایندگی و مشکلات احتمالی که در برخی از پکیج‌های نصب‌شده به‌وجود می‌آید، اطلاعات جامع و کاملی در اختیار داشته باشید، می‌توانید تا انتهای مقالهٔ مربوط به نمایندگی پکیج بوتان، ما را همراهی کنید.

مشکلات رایج پکیج بوتان

در زمان خرید پکیج بوتان در کرج، بدون شک از خدمات پس از فروش این پکیج هم آگاه خواهید شد. خدماتی که می‌تواند بعد از بروز انواع مشکل با در اختیار گذاشتن مجرب‌ترین متخصصان و تعمیرکاران، مشکل شما را حل کند.

پکیج‌ها نیز همانند بسیاری از لوازم خانگی‌ و برقی، خراب می‌شوند و نیاز به تعمیر دارند. قبل از این‌که یک متخصص حرفه‌ای یا یک نمایندگی پکیج بوتان برای تعمیر به خانهٔ شما بیاید، بهتر است از مشکلات رایج پکیج بوتان آگاه شوید.

در ادامه به برخی از مهم‌ترین مشکلات پکیج بعد از خرید پکیج بوتان در کرج یا هر شهر دیگر اشاره می‌کنیم که عبارت‌اند از:

 • صدای زیاد پکیج

ازجمله دلایلی که باعث ایجاد سروصدا در پکیج می‌شوند، می‌توان به رسوب مبدل، معیوب وبدن یا لرزش پمپ، لوله‌کشی غیر استاندارد، استهلاک قطعات و ... اشاره کرد.

 • روشن نشدن و نبود صدای جرقه در پکیج

عدم‌جرقه و روشن نشدن پکیج از دیگر مشکلات رایج پکیج‌ها هستند که می‌توانند ناشی از خراب بودن برد جرقه‌زن و وجود فیلتر در گاز باشند. برای این امر می‌توانید با نمایندگی بوتان در کرج تماس بگیرید تا حرفه‌ای‌ترین تعمیرکاران در این زمینه به شما کمک کنند.

 • داغ شدن پکیج

از دیگر دلایلی که می‌بایست از نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان در کرج کمک بگیرید، داغ شدن این پکیج است. فشار بیش از حد، وجود قطعات معیوب در پکیج و ... از مهم‌ترین علت‌ها در فرایند داغ شدن پکیج هستند.

 • فعال نبودن پمپ

اشکال در سیم‌کشی، گیرکردن میله در پکیج، قطع بودن جریان برق و ... می‌تواند از مهم‌ترین دلایل در جریان فعال نبودن پمپ پکیج باشد.

 • انتشار بوی گاز از پکیج

انتشار بوی گاز در پکیج هم می‌تواند از دلایل عمدهٔ خرابی پکیج باشد که از نشتی یا گرفتگی لوله‌ها نشأت می‌گیرد. برای برطرف کردن این مشکل می‌یابست با نمایندگی پکیج بوتان در تماس باشید و از متخصصان حرفه‌ای تعمیرات پکیج بوتان در کرج، درخواست کمک کنید.

 • ریست ناگهانی پکیج

خراب بودن برد می‌تواند سبب ریست ناگهانی پکیج شود. در صورت بروز چنین مشکلی، می‌توانید با نمایندگی بوتان در کرج در تماس باشید.

 2

مزایای سرویس پکیج بوتان

وجود پکیج در خانهٔ شما نوعی سرمایه‌گذاری برای شما و خانواده‌تان محسوب می‌شود. این سیستم گرمایشی تضمین می‌کند که گرما در سرتاسر خانه وجود دارد، اما مانند یک وسیلهٔ نقلیه، بدون سرویس‌دهی منظم، سیستم شما ممکن است سخت‌تر از آنچه باید کار کند.

بهترین راه برای اطمینان از عملکرد قابل اعتماد و کارآمد سیستم شما، این است که هر سال آن را سرویس کرده و در زمان بروز مشکل تعمیر کنید. در اینجا به برخی از مزایای تعمیرات و سرویس گرمایش پرداخته‌ایم که عبارت‌اند از:

 • هزینه‌های تعمیر کمتر

هرچه پکیج گرمایشی شما سخت‌تر کار کند، فرسودگی و پارگی سایر اجزا بیشتر شده و درنتیجه خرابی‌های مکرر آن هم بیشتر می‌شود. سرویس به تشخیص زودهنگام مشکلات کوچک، قبل از گران‌شدن و هزینه‌بر شدن تعمیر و قبل از این‌که شروع به تأثیرگذاری بر سایر اجزا کنند، می‌تواند در کمتر شدن هزینه‌های مربوط به تعمیر به شما کمک کند.

 • صرفه‌جویی در مصرف انرژی

یک پکیج گرمایشی که مدت‌ها تعمیر یا سرویس نشده‌، ممکن است همچنان کار کند، اما در چنین حالتی، برای بالا بردن دمای خانهٔ شما، باید سخت‌تر کار کند و این بدان معناست که انرژی بیشتری از آنچه باید جذب می‌کند.

یک سرویس سالانه می‌تواند بررسی کامل سیستم از سفت کردن اتصالات شل و تمیز کردن فیلترهای هوا تا آزمایش جریان هوا، کالیبراسیون ترموستات و موارد دیگر را شامل می‌شود.

 • طول عمر بیشتر

تمام ماشین آلات مکانیکی، اعم از ماشین، تجهیزات تولیدی یا سیستم گرمایش خانه اگر می‌خواهید برای مدت طولانی دوام بیاورند، نیاز به سرویس دارند. این پکیج‌ها به‌نوعی سرمایه‌گذاری نسبتاً گران محسوب می‌شوند و می‌توانند حداقل برای 10 تا 15 سال عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش بگذارند.

 • افزایش ایمنی

پکیج‌های گرمایش خانه باکیفیت به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که تا حد امکان کارآمد و ایمن عمل کنند، اما برای ادامهٔ رعایت این استانداردها، سیستم باید سالانه سرویس شود. بدون سرویس، متوجه نخواهید شد که آیا مشکل جدی در سیستم شما رخ داده‌است که در این حالت ممکن است با نشت مونوکسیدکربن مواجه شوید. با بازرسی منظم تعمیرات و سرویس‌های گرمایشی خانه، آرامش لازم را به‌دست می‌آورید.

3

خدمات پس از فروش پکیج بوتان در کرج

پکیج‌های بوتان کم‌مصرف بوده و از کیفیت تضمینی برخوردار هستند، از‌این‌رو به‌عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان پکیج‌های دیواری شناخته می‌شوند. این شرکت صنعتی پرطرفدار، خدمات گسترده‌ای را درزمینهٔ تعمیر و سرویس کردن پکیج مربوطه در اختیار شما قرار می‌دهند.

خدمات پس از فروش پکیج بوتان در کرج، راهی برای جلب رضایت مشتری، پس از خرید پکیج بوتان در کرج است که معمولاً از طرف تولیدکنندهٔ آن در اختیار خریدار قرار می‌گیرد. برخی از مهم‌ترین خدمات پس از فروش پکیج بوتان در کرج و تعمیرات پکیج بوتان به شرح زیر است:

 • تعویض یا تعمیر قطعات معیوب در پکیج؛

 • کنترل کردن مسیر خروج دود؛

 • آزمایش کردن دستگاه‌های ایمنی؛

 • تمیز و تنظیم کردن مشعل؛

 • اطمینان حاصل کردن از متصل بودن پکیج به برق؛

 • مطمئن بودن از روشن و خاموش شدن بدون نقص پکیج.

کلام‌آخر

ما در این مقاله سعی کردیم به بررسی دقیق نمایندگی پکیج بوتان (نمایندگی بوتان در کرج)، تعمیرات پکیج بوتان در کرج، خدمات پس از فروش پکیج و خرید پکیج بوتان در کرج بپردازیم. برای حل مشکلات پیش‌آمده که از مسائل مختاف ناشی می‌شود، می‌توانید از متخصصان در این زمینه کمک بگیرید. امیدواریم از مطالعهٔ مقالهٔ مربوط به نمایندگی پکیج بوتان، لذت برده باشید.

پایان رپرتاژ آگهی
نمایندگی پکیج بوتان نمایندگی بوتان در کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر