خبرگزاری کار ایران

مشاوره خانواده تلفنی رایگان 24 ساعته

asdasd
کد خبر : ۱۳۲۴۵۷۹

استفاده از مشاوره خانواده تلفنی رایگان 24 ساعته یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی است که هم از نظر مالی شرایط استفاده از مشاوره غیر رایگان را ندارند و هم از نظر زمان و مکان نمی توانند به مشاوره حضوری مراجعه کنند. اگر احساس می کنید که در محیط خانواده مسائل و مشکلاتی شما یا سایر اعضای خانواده را اذیت می کند.

آیا به دنبال مشاوره هستید، اما مراجعه به مراکز مشاوره برای شما سخت است؟ آیا نمی توانید به صورت رو در رو با مشاور یا روانشناس ارتباط برقرار کنید؟ آیا هزینه های مشاوره برای شما سنگین بوده و باعث می شود از مشاوره گرفتن اجتناب کنید؟ مشاوره خانواده رایگان در سراسر جهان مراجعه کنندگان بسیاری دارد.

مخصوصا مشاوره خانواده تلفنی رایگان می تواند به شدت مورد استقبال اکثر افرادی که در زمینه خانواده مشکل دارند، باشد. به دلیل اهمیت بالای خانواده به عنوان اصلی ترین ارگان برای افراد و همچنین ناتوانی برخی از مردم برای استفاده از مشاوره هایی که هزینه دارد، مشاوران مرکز مشاوره خانواده آویژه به بررسی مشاوره تلفنی خانواده رایگان از جنبه های مختلف پرداخته اند. مقاله زیر شما را با مرکز مشاوره خانواده و مشاوره خانواده تلفنی رایگان بیشتر آشنا می کند. پس مطالعه این مقاله را از دست ندهی

مشاوره تلفنی خانواده رایگان

مشاوره تلفنی خانواده امکان دریافت مشاوره را برای افرادی که در شهرستان ها و یا نقاط دور دست زندگی می کنند، فراهم می سازد. به همین دلیل بسیار مورد استقبال مراجعه کننده و بیماران قرار می گیرد. مسلما هنگامی که مشاوره تلفنی خانواده رایگان و به صورت 24 ساعته باشد، شرایط استفاده از آن برای افراد آسان تر بوده و دیگر دغدغه مالی ندارند. مشاوره خانواده تلفنی رایگان 24 ساعته مخصوصا در ابتدا و جلسات اول مشاوره برای برقراری ارتباط مفید بین مشاور و مراجعه کننده بسیار عالی خواهد بود. مشاوره خانواده تلفنی رایگان این امکان را به فرد می دهد که بتواند ارتباط سالمی با روانشناس برقرار سازد. بدون اینکه نگران هزینه ها و شرایط مالی مشاوره باشد.

شما برای دریافت شماره مشاور رایگان خانواده باید در ابتدا تحقیق کرده و مطمئن شوید که این مشاوره رایگان خانواده مورد تایید مرکز روانشناسی بوده و از روانشناسان و مشاوران خبره و متخصص در زمینه خانواده استفاده می کند. امروزه تعداد مراکز مشاوره خانواده رایگان در تهران و سایر استان ها بسیار زیاد شده است. البته برخی از این مراکز مشاوره خانواده تنها جلسات ابتدایی را مشاوره رایگان ارائه می دهند. بعد از حصول اعتماد شما به کار مشاور آن مرکز شما می توانید مشاوره را ادامه بدهید.

 

2 باور غلط در رابطه با مشاوره خانواده

برخی از افراد می گویند اگر من از مشاوره خانواده استفاده کنم، به این معنا است که من دیوانه هستم و یا مشکلات روانی دارم. در صورتیکه این طرز فکر کاملا غلط است. همه ما در برهه ای از زندگی با مشکلات و درگیری های زیادی مواجه می شویم. گاهی حتی نمی دانیم چه تصمیمی درست است و چه واکنشی باید داشته باشیم. مسلما در این شرایط دوست داریم با کسی مشورت کنیم. کسی باشد که به ما بگوید چه کنیم، کدام راه درست است؟ و چه تصمیمی بهتر است بگیریم.

مشاور یا روانشناس فردی است که در زمینه مشکلات و درگیری های مختلف در زندگی اطلاعات کاملی داشته و با مهارت هایی که بلد است می تواند به ما کمک کند. مشورت با یک فرد که در آن زمینه تخصص دارد مسلما بهترین انتخاب است. پس استفاده از مشاوره خانواده چه به صورت مشاوره تلفنی خانواده و چه به صورت مشاوره حضوری به معنای بیمار بودن و یا دیوانه بودن نیست. بلکه بهترین تصمیم هنگام مواجه با مشکلات است.

این باور که مشاوره خانواده رایگان از مشاوران خبره و متخصص در زمینه خانواده استفاده نمی کنند نیز غلط است. صرفا به دلیل اینکه مشاوره خانواده رایگان است نمی توان گفت که روانشناس یا مشاور تخصصی نداشته و یا از افراد کار بلد نیست. شما برای مراجعه به هر نوع مشاوره چه مشاوره خانواده تلفنی و چه مشاوره خانواده حضوری، چه مشاوره رایگان و چه مشاوره هزینه دار، باید در رابطه با آن مرکز مشاوره خانواده تحقیق کنید. پرس و جو و مطالعه رزومه کاری مشاوران مرکز مشاوره خانواده به شما کمک می کند تا با اطمینان خاطر از مشاوره ها و راهنمایی های آنها استفاده کنید. صرفا به دلیل رایگان بودن و یا تلفنی بودن مشاوره در مورد آن تصمیم نگیرید.

مشاوره خانواده تلفنی رایگان 24 ساعته

مزایای مشاوره تلفنی خانواده رایگان

مشاوره رایگان 24 ساعته در تهران و دیگر شهرهای کشور مزیت های زیادی را با خود به همراه دارد. مشاوره خانواده تلفنی رایگان توانسته بسیاری از مشکلات و درگیری های افراد را حل و فصل کرده و خانواده را به سمت روابط سالم و زندگی شاد هدایت کند. برخی از مهم ترین مزیت های مشاوره تلفنی خانواده رایگان عبارتند از:

نداشتن ترس از قضاوت شدن و یا خجالت کشیدن

هنگامی که مشاوره بصورت تلفنی باشد، فرد با خیالی آسوده تر و بدون نگرانی از قضاوت شدن و یا بدون خجالت می تواند تمام مشکلات و درگیری های ذهنی خود را بیان کند. برخی از افراد نمی خواهند مشاور آنها را بشناسد و یا به دلیل شرمساری و خجالتی بودن نمی توانند به صورت رو در رو مشکل خود را با مشاور مطرح کنند. به این گونه افراد توصیه می شود که شماره مشاوره خانواده را گرفته و از مشاوره تلفنی استفاده کنند.

صرفه جویی در زمان و انرژی

افرادی که در شهرستان ها و مناطق دور افتاده زندگی می کنند، برای مراجعه به مرکز مشاوره خانواده باید زمان و انرژی زیادی را از دست بدهند. اما مشاوره تلفنی خانواده نیاز به مراجعه حضوری و صرف زمان برای رفت و آمد ندارد. شما با شماره گیری شماره مشاوره تلفنی خانواده می توانید به راحتی بدون صرف انرژی از مشاوره خانواده استفاده کنید.

نداشتن هزینه مالی

مشاوره تلفنی رایگان خانواده برای افرادی که از نظر مالی نمی توانند از مشاوره خانواده استفاده کنند و هزینه های مشاوره را پرداخت کنند بسیار عالی است. این نوع مشاوره به همه افراد امکان استفاده از مشاوره رایگان را می دهد و مراجعه کنندگان دیگر نگران هزینه های مشاوره نیستند.

برقراری ارتباط مفید با مشاور

برخی از افراد نمی توانند به صورت حضوری و رو در رو مشکلات و یا نگرانی های خود را بیان کنند. ارتباط چشمی برقرار کردن برایشان دشوار بوده و باعث می شود نتوانند ارتباط سالم و موثری را با مشاور برقرار کنند. اما استفاده از مشاوره خانواده تلفنی رایگان، باعث می شود که آنها راحت تر ارتباط برقرار کنند و همچنین به دلیل رایگان بودن مشاوره نگران گذشت زمان مشاوره و یا بالا رفتن هزینه مشاوره نباشند.

در دسترس بودن

مشاوره تلفنی خانواده رایگان 24 ساعته، همیشه در دسترس خواهد بود. شما می توانید در هر موقعیت و زمانی که با مشکل مواجه شده اید و نیاز به مشاوره دارید از خدمات مشاوره تلفنی 24 ساعته استفاده کنید. در صورتیکه مشاوره حضوری نیاز به تعیین وقت قبلی داشته و همیشه در دسترس نیست.

مشاوره خانواده تلفنی رایگان 24 ساعته

سخن آخر

استفاده از مشاوره خانواده تلفنی رایگان 24 ساعته یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی است که هم از نظر مالی شرایط استفاده از مشاوره غیر رایگان را ندارند و هم از نظر زمان و مکان نمی توانند به مشاوره حضوری مراجعه کنند. اگر احساس می کنید که در محیط خانواده مسائل و مشکلاتی شما یا سایر اعضای خانواده را اذیت می کند. همچنین مشکلات روابط سالم را از خانواده شما دور کرده است، بهتر است شماره بهترین مشاوره خانواده در تهران را شماره گیری کرده و از خدمات مشاوره رایگان نهایت استفاده را ببرید.

منبع: آویژه

پایان رپرتاژ آگهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز