کد خبر: 1285201 A

خرید بازی فکری خارجی به همراه آموزش آن

امروزه بازی های فکری تاثیر بسیار زیاد و قابل توجهی بر روی رشد ذهنی و فردی کودکان دارند که به همین دلیل انواع بسیار زیادی از این محصولات در بازارهای داخلی و خارجی تولید شده است.

خرید بازی فکری خارجی به همراه آموزش آن

یکی از سرگرمیهایی که می‌ تواند هم روحیه مان را شاد کند و هم در جهت تقویت حافظه مان به ما کمک کند بازی فکری خارجی و بازی آنلاین دخترانه می‌ باشد که با موضوعات متنوع و انواع بسیاری و با قیمت مناسب در میان مردم خرید و فروش می‌ شود و در صورتی‌ که شما در فکر افزایش مهارتهای ذهنی و روابط اجتماعی کودکان دلبندتان و یا حتی خودتان هستید بهتر است ابتدا یکی از انواع این بازیها را تهیه کنید و نتیجه آن را ببینید.

ممکن است فکر کنید که این بازیها فقط مخصوص کودکان و خردسالان می‌ باشد اما بازیهایی که پیچیده‌ تر و مناسب سنین بالا طراحی شده‌ اند می‌ توانند ذهن شما را به چالش بکشند و همان سرزندگی و شادی کودکی را در بزرگسالی به شما هدیه دهند. بنابراین با آراد برندینگ همراه باشید.

ممکن است حتی متوجه نباشید اما زمانی‌ که شما شروع به بازی می‌ کنید خود را در یک فضای ذهنی قرار می‌ دهید که نیاز به برنامه‌ ریزی دقت و تلاش برای برنده شدن دارید و همین باعث می‌ شود که از ذهن خود به‌ شدت استفاده کنید و در جهت بهبود حافظه و گیرایی مغز خود قدمهای مثبتی بردارید.

یکی از ترغیب شدن کودکان در بازی های فکری طرح روی کارتن است که می بایست جذاب و عالی باشد تا کودک از انتخاب آن لذت ببرد و علاقه به بازی نشان دهد.

امروزه طرح ها و بسته بندی های جالب و شکیلی متناسب با سن کودک برای دختران و هم برای پسران در بازار مشاهده می شود که هرکدام باتوجه به نوع، طرح و کیفیت قیمت های متفاوتی دارند.

 

بازی فکری خارجی

اگر می‌ خواهید مهارتهای شناختی خود را افزایش دهید یعنی به‌ عبارت‌ دیگر قدرت پردازش افکار پیچیده خود را داشته باشید و به‌ سادگی هر نوع مسأله‌ ای را یاد بگیرید و آن را حل کنید بهتر است انواع بازی فکری خارجی و بازی فکری تک نفره را تهیه کنید و خود را به‌ صورت مداوم در معرض فکر کردن و تصمیم‌ گیری قرار دهید.

زیرا اگر سلولهای مغز شما برای حل مسئله و رفع چالشهای مختلف شروع به فعالیت نکنند و شما از آنها در موارد مختلف استفاده نکنید در مدت‌ زمان نسبتاً کوتاهی کارایی خود را از دست خواهند داد اما با استفاده از بازی فکری شما می‌ توانید ذهن خود را به فعالیت کردن و استدلال کردن تشویق کنید و در نتیجه سطح تمرکز و قدرت برنامه‌ ریزی و تفکر را در خود تقویت کنید و با عادت کردن به همین یک مورد ساده در روند زندگی خود تغییر بسیار تاثیر گذاری ایجاد کنید.

2.

بازی فکری خارجی در انواع متفاوتی تولید و به بازار بین‌ المللی عرضه شده‌ اند که هر کدام در جهت تقویت یکی از تواناییهای ذهن ما فعالیت می‌ کنند و به‌ طور کلی به چند دسته‌ بندی بازیهای کارتی، بازی‌ رومیزی مثل شطرنج، بازی معمایی و بازیهای ساختنی تقسیم می شوند.

 

بازی فکری خانوادگی قشنگ

اگر بخواهیم تعریفی از بازی فکری خارجی جدید خانوادگی داشته باشیم باید گفت بازیهای خانوادگی به بازیهایی گفته می شود که یادگیری آن آسان است و همه ی افراد با هر سنی که باشند می توانند به انجام این بازیهای قشنگ و هیجان انگیز بپردازند.

شما با بازی کردن این بازیها در جمع سبب پرورش هوش هیجانی می شوید و این بازیها در خانواده سبب بالا رفتن اعتماد به نفس در کودکان خواهد شد و همچنین در قوی تر شدن دقت و تمرکز و سرعت افراد  تاثیر بسیاری دارد.

اگر در خانواده فرزند خردسال دارید بازیهایی را انتخاب کنید که او هم بتواند بازی کند و همچنین بازیهایی را انتخاب کنید که نیاز به تعداد نفرات بالا نداشته باشد و با توجه به تعداد افراد خانوادتان بازی را انتخاب کنید.

3.

یک بازی فکری خانوادگی مناسب، دو نفره یا شش نفره هستند و دارای قوانین سخت و پیچیده نمی باشند و یاد گیری آنها آسان است و همه ی اعضای خانواده به راحتی می تواند این بازیها را انجام دهند و لذت ببرند.

اگر می خواهید یک بازی لذتبخش را تجربه کنید در هنگام بازیهای خانوادگی به قوانین بازی احترام بگذارید و از فضای مجازی و تلفن همراه خود فاصله بگیرید و تمام دقت و تمرکز خود را روی بازی بگذارید تا از این تفریح و سرگرمی با اعضای خانواده لذت ببرید و یک بازی جذاب و هیجان انگیز را تجربه کنید.

 

انتهای پیام/
بازی خانواده رشد شادی کودکان
نرم افزار موبایل ایلنا
تبلیغات
ارسال نظر