کد خبر: 1162172 A

خرید اسکرابر به عنوان یکی از ارزشمندترین تجهیزات مدرن در زمینه‎‌ی تمیزکاری کف زمین، می‌تواند مزایای متعددی را برای بسیاری از مراکز حاصل نماید. این دستگاه کاربردی که امکان شست و شوی روان و سریع زمین‎ به نسبت حالت سنتی و به همراه تی را فراهم می‎‌آورد در انواع متفاوتی موجود بوده و هر شخص بر اساس نوع نیاز و متراژ محیط مدنظر خود و البته بودجه‎‌ای که برای این امر در نظر گرفته است می‌تواند آن را تهیه نماید. تنها کافی است که با شناخت بیشتری در این مسیر گام برداشته و با انتخاب بهترین اسکرابر فلامک ماشین از عملکرد خوب آن نهایت استفاده را ببرد.

مزایای تهیه اسکرابرهای فلامک ماشین

شست و شوی کف صنایع و کارخانه‌جات متفاوت و البته فروشگاه‎‌ها و مجتمع‎‌هایی که محل رفت و آمد عده‎‌ی زیادی از انسان‎‌ها و ماشین آلات هستند، یکی از معضلاتی بوده که بسیاری از مراکز را به خود درگیر نموده است. این در حالی است که با تهیه‎‌ی یک اسکرابر مناسب از فلامک ماشین می‌توان ظرف مدت زمان کوتاه‎‌تری و با نتایج بسیار عالی به تمیزکاری محیط مدنظر خود پرداخت. استفاده از زمینشوی صنعتی در جهت تمیزکاری یک محیط همواره مزایای بسیاری را در پی دارد که از جمله این مزایا می‌توان به امکان تمیز کاری مداوم، تمیز نگهداشتن یک محیط و ارتقای سلامت کارکنان یک مجموعه، خستگی کمتر کارگرانی که وظیفه‎‌ی شست و شو را بر عهده دارند، امکان خشک نمودن سریع کف زمین پس از شست و شو و هم چنین بالا بردن نظم و کیفیت شست و شو اشاره نمود.

شرکت فلامک ماشین ارائه دهنده تجهیزات مقابله با ویروس کرونا

کاربردهای متعدد تجهیزات نظافت صنعتی به همین جا ختم نمی‌شود و کاربردهای بسیاری را می‌توان برای آن‌ها ارائه کرد. اما شاید این سوال برای شما پیش بیاید که بهترین شرکت ارائه دهنده جاروی خیابانی یا دستگاه کفشوی صنعتی کدام شرکت است. خوشبختانه شرکت فلامک ماشین یکی از بهترین و مناسب ترین شرکت‌ها است که محصولات متنوع نظافتی در واحد صنعتی از قبیل پولیشر، شیشه شوی، اسکرابر (کفشوی)  دارد.

اکنون هم بیمارستان‌ها و هم محل کار افراد به وسایل و تجهیزاتی نیاز دارند تا برای تمیز کردن سطوح و زدودن کامل میکروب‌ها خصوصا ویروس کرونا، نیاز به شستشوی عمیق دارند. برای همین انتخاب فلامک ماشین بعنوان برترین فروشگاه اینترنتی در زمینه تامین تجهیزات پیشرفته نظافت صنعتی گزینه مناسبی است.

با ورود به فروشگاه اینترنتی فلامک ماشین اسکرابر و Green را خواهید دید. پس از مشاهده محصول، متراژ کاری محیط، محدودیت زمانی و امکان استفاده از برق شهر یا باطری برای آن درج شده است. انواع زمین‌شوی صنعتی که در فروشگاه آنلاین فلامک ماشین می‌توانید ببینید، از نوع بدون سرنشین (walk behind)  و سرنشین دار (Ride-on) هستند. علاوه بر این ویژگی، شما قادر خواهید بود تا ظرفیت مخزن و پهنای شستشوی زمین‌شوی‌ها را ببینید و با توجه به آن‌ها، وسیله مورد نیاز خود را انتخاب نمایید.

image_142d623dd563bfe164c3195e7841caaba6c848cc

خرید موفقیت آمیز اسکرابرها از فلامک ماشین

برای دستیابی به خرید موفقیت آمیز یک کفشوی صنعتی از مجموعه فلامک ماشین می‌بایست با عوامل تاثیرگذار در بهترین انتخاب این محصول آشنا شوید. از جمله عوامل موثر بر تهیه‎‌ی اسکرابرهای مناسب می‌توان به دسترسی و یا عدم دسترسی به برق شهری، محدودیت‌‎های زمانی که جهت شست و شوی یک محیط وجود دارد، متراژ محیط مدنظر و حضور و یا عدم حضور سیستم ضد باکتری در آن اشاره نمود که با در نظر گرفتن این عوامل در کنار هم می‌توان به انتخاب مناسب‌‌تری دست یافت.

انواع اسکرابرهای موجود

image_99b74e3d06d5b7875daacb3e0867c754e115717c

کلیه‎‌ی اسکرابرهای موجود در فلامک ماشین از لحاظ نوع هدایت به دو دسته‌‎ی دارای سرنشین و بدون سرنشین تقسیم می‌شوند که در نوع بدون سرنشین،  زمین شوی صنعتی به واسطه‌‎ی قرارگیری یک فرد در قسمت پشت آن کنترل شده و به مسیرهای مشخصی هدایت می‌شود. این محصولات می‌توانند در دو نوع برقی و یا باطری خور موجود باشند که خریدار با توجه به محیط مدنظر خود می‎‌تواند دستگاه مدنظر خود را انتخاب نماید. اما دسته‎‌ی دیگر اسکرابرهای سرنشین‎‌دار یا خودرویی هستند که افراد با نشستن بر روی این دستگاه و هدایت آن همانند یک ماشین، به تمیز کاری زمین می‎‌پردازند. این دستگاه‌‎ها که در انواع دو برسه و یا سه برسه می‌توانند در فلامک ماشین موجود باشند، بیشتر برای اماکنی با متراژ بسیار بالا همانند فروشگاه‌‎های بسیار بزرگ و کارخانه‌جات و انبارها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در صورت تمایل به خرید اسکرابر در مدل‎‌های متفاوت می‌توانید به سایت فلامک ماشین ارائه دهنده‎‌ی انواع محصولات تمیز کاری از قبیل جاروی صنعتی، شیشه شوی و ترولی و.... مراجعه نمایید. این شرکت با توجه به نیاز بازار ایران به عرضه محصولات کمپانی ipc  می‎‌پردازد و عهده‎‌دار خدمات پس از فروش آن‎ها نیز می‌‎باشد. جهت تهیه‌‎ی اسکرابرها و یا دیگر محصولات صنعتی در زمینه‎‌ی تمیز کاری می‌توانید به آدرس http://www.falamakmachine.com مراجعه نمایید.

. شماره تماس :    09122088156  ----   88535444 -

پایان رپرتاژ آگهی
زمین شوی صنعتی اسکرابر شرکت فلامک ماشین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر