کد خبر: 1126914 A

امروزه سیستم پشتیبانی سایت ارتقاء یافته و سیستم‌ پشتیبانی آنلاین معرفی شده‌ است. در این سیستم مشتری می‌تواند در بستر اینترنت و آنلاین با پشتیبانی سایت در تماس باشد. با مشاهده‌ی پلتفرم‌هایی مثل اینستاگرام، واتساپ و ... به نظر می‌رسد فقط گفتگو در این سیستم کافی نیست و امکانات دیگری هم در نرم‌ افزار پشتیبانی آنلاین لازم است.

صاحب کسب و کار به دنبال رضایت مشتری می‌گردد و پشتیبانی برای کسب این رضایت لازم است. امروزه کسب و کاری را نمی‌توان یافت که در بستر اینترنت خدمات خود را ارائه ندهد و حتی کسی هم که کسب و کار کوچکی دارد، مثلاً یک مغازه‌دار، به فکر تبلیغ محصولات خود در بستر اینترنت است. سیستم چت آنلاین هابر این قابلیت را دارد که علاوه بر گفتگو، امکانات دیگری را در اختیار سایت قرار دهد تا اعضای پشتیبانی بتوانند از مشتریان سایت پشتیبانی بهتری کنند.

سرویس چت آنلاین در سایت، چه امکانات دیگری می‌خواهد؟

فعالیت این سرویس در بستر اینترنت است و مقایسه امکانات نرم ‌افزار چت آنلاین با امکانات دیگر ابزارهای ارتباطی فعال در این بستر، می‌تواند ما را به جواب برساند. در اینجا به چند مورد اشاره می‌کنیم:

1)هم‌گام‌سازی (Integrations)

اعضای پشتیبانی هر کدام راه‌های تماس خود را دارند و شاید لازم باشد عضوی، عضو دیگر را به سیستم فرا خواند. گسترش ارتباط اعضای پشتیبانی با هم لازم است تا آنها بتوانند فعالیت خود را گسترش دهند. از طرف دیگر مجموعه‌ی پشتیبانی با سیستم اشتراک‌گذاری می‌تواند فعالیت خود را در دیگر ابزارهای ارتباطی بازتاب دهد و سنجشی از عملکرد خود به دست بیاورد. سرویس اشتراک‌گذاری می‌تواند سیستم چت آنلاین را به دیگر ابزارهای ارتباطی وصل کند و یکی از امکانات ضروری است که نرم‌افزار چت آنلاین می‌تواند در اختیار تیم پشتیبانی قرار دهد.

2)جمع‌آوری اطلاعات

مشتریانی که از سیستم پشتیبانی سایت استفاده می‌کنند می‌توانند منبع خوبی برای دریافت اطلاعات باشند. مشتریان کدام گروه سنی را شامل می‌شوند؟ آیا سایت توانسته است مشتریان هدف را جذب کند؟ آمار ورود مشتریان به سایت چه روندی دارد؟ جواب این سوالات و سوالات دیگر را می‌توان در سیستم پشتیبانی جستجو کرد. نرم‌افزار پشتیبانی می‌تواند امکانی فراهم کند تا این اطلاعات جمع‌آوری شوند.

3)گرفتن بازخورد از مشتری

در ابزارهای ارتباطی اینترنتی و مطرح، بازخورد گرفتن از مخاطب امری معمول است. مخاطب در این ابزارها می‌تواند احساس خود را نشان دهد، می‌تواند نظر خود را بنویسد و آن را منتشر کند. در سیستم پشتیبانی آنلاین که اعضای پشتیبانی پاسخگوی مشتریان هستند، آگاهی از میزان رضایت مشتری و نظرات او می‌تواند به بهبود عملکرد اعضای پشتیبانی کمک کند. لازم است امکانی در محیط نرم‌افزار چت آنلاین فراهم شود تا  بازخورد مشتری را بتوان مشاهده کرد.

4)پاسخ‌های آماده

تجربه نشان داده سوالات مشتری در بعضی موارد تکراری است و پاسخ دادن جداگانه به این سوال‌ها زمان را تلف می‌کند. یکی از ابزارهای ارتباطی معروف این امکان را دارد که در یک درگاه ارتباطی بتوان یک پیام را در اختیار طیف زیادی از مخاطبان گذاشت؛ ایده‌ی خوبی که می‌توان در سیستم چت آنلاین استفاده کرد و سوالات تکراری را در یک درگاه ارتباطی جداگانه در اختیار مشتری گذاشت.

5)سفارشی‌سازی محیط کاربری

هر کسب و کاری در گذشت زمان مشتریان ثابت خود را پیدا می‌کند و حفظ مشتری ثابت برای موفقیت کسب و کار لازم است. مشتریان سلایق مختلفی دارند و برآورده کردن سلایق مشتریان ثابت در محیط کاربری لازم است تا از دست نروند. یکی از اجزای محیط کاربری، سیستم پشتیبانی آنلاین است. علاوه بر آنکه مشتریان در سیستم پشتیبانی آنلاین حضور دارند، اعضای این سیستم نیز در این محیط کار می‌کنند و برای آنکه در طول زمان از کار کردن در این محیط خسته نشوند باید نرم‌افزار پشتیبانی بتواند محیط شادابی را برای آنها ایجاد کند.

xc

6)ارائه‌ی گزارش

می‌توان نرم‌افزار پشتیبانی را طوری طراحی کرد که بتواند گزارش‌هایی را به صورت دوره‌ای در اختیار مدیریت سایت قرار دهد.  مدیر سایت می‌تواند با این گزارش‌ها، به دیدی کلی و بهتر از عملکرد اعضای پشتیبانی برسد.

می‌خواهم سیستم چت آنلاین سایت را عوض کنم

با مشاهده دیگر ابزارهای ارتباطی اینترنتی به نظر می‌آید که باید سیستم چت آنلاین را توسعه داد. اگر می‌خواهید توسعه دهید ما هابر را پیشنهاد می‌کنیم. هابر، نرم‌ افزار چت آنلاین است که می‌توان از آن در محیط سایت استفاده و از مشتریان پشتیبانی کرد. این نرم‌افزار چندزبانه است و از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند و امکاناتی دارد که به چند مورد آن اشاره می‌کنیم:

غافب

1)سهولت در نصب نرم‌افزار

برنامه‌نویسی این نرم ‌افزار پشتیبانی طوری است که می‌توان در همه‌ی سایت‌ها آن را نصب کرد و قابلیت CDN آن با توجه به موقعیت کاربر، دیتاسنتر نزدیک‌تر را جستجو می‌کند، از زبان‌های مختلف پشتیبانی می‌کند و محیط آن را بسته به سلیقه می‌توان تغییر داد.

2)ارائه‌ی گزارش

این نرم‌افزار با ارائه‌ی گزارشی عمومی، عملکرد کلی شما را در پشتیبانی نشان می‌دهد؛ چه تعداد از گفتگوها تمام شده‌اند؟ گفتگوهای ناتمام و باز چقدر است؟ در گزارش‌های نرم‌افزار می‌توان عملکرد تیم پشتیبانی را بررسی کرد و از کیفیت کار اعضای پشتیبانی آگاه شد.

3)پایگاه دانش

در این نرم‌ افزارچت آنلاین، پشتیبان می‌تواند به سوالات تکراری پاسخ ندهد. در پایگاه دانش سوالات و خواسته‌های تکراری جمع شده‌اند. در این پایگاه امکان نظرسنجی از کاربران وجود دارد و می‌توان مقالات آن را هنگام گفتگو نیز ارسال کرد. به زودی شما خواهید توانست دامنه‌ی اختصاصی خود را نیز به این پایگاه متصل کنید.

4)یکپارچه‌سازی

با این قابلیت می‌توانید ابزارهای ارتباطی دیگر را به این نرم افزار متصل کنید. در حال حاضر امکان اتصال ابزارهای ارتباطی Zapier، Mailerlite و Mailchimp به این نرم‌افزار پشتیبانی وجود دارد و در آینده می‌توانید با تلگرام، واتساپ و ... در این نرم‌افزار ارتباط برقرار کنید.

5)اینباکس

با این قابلیت اعضای پشتیبانی ارتباط بهتری با هم خواهند داشت. در اینباکس امکان دسته‌بندی اعضای تیم بر حسب موضوع وجود دارد و مکالمه را بهتر می‌توان انتقال داد.

هابر خود را توسعه می‌دهد

هابر نمی‌خواهد بایستد. به زودی این نرم ‌افزار چت آنلاین از هشت زبان دیگر پشتیبانی خواهد کرد و قصد دارد کمپین‌های هوشمند را به قابلیت‌های خود اضافه کند. همچنین این نرم‌افزار در حال بهبود امکانات فعلی خود است.

 

 

 

انتهای پیام/
سیستم چت آنلاین هابر هابر پایگاه دانش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر