کد خبر: 1122245 A

با افزایش و گسترش فعالیت کسب و کارها در فضای مجازی اهمیت طراحی گرافیک حرفه ای بیش از گذشته برای موفقیت تجارت های مختلف نمایان شده است. کسب و کارهای امروزی تنها به تبلیغات محلی بسنده نمی کنند و تمایل دارند با استفاده از ابزارهای مختلف تبلیغاتی از جمله طراحی لوگو، کارت ویزیت، وب سایت و مواردی از این دست به خوبی در میان رقبا و مشتریان خود شناخته شوند. با استفاده از طراحی گرافیک می توانید جذابیت بیشتری به کسب و کار خود ببخشید و از این رو یافتن یک تیم طراحی حرفه ای از اهمیت بالایی برخوردار است.

یک لوگو خاص و منحصر ب فرد، یک سایت جذاب و کاربرپسند تنها به دست یک تیم با تجربه و کاربلد می تواند تاثیر بسزایی در موفقیت و سوددهی کسب و کار شما داشته باشد.

خلاقیت و تخصص طراح مهم ترین عامل در برندسازی و تبلیغات است. تیم طراحی ریگل با به کارگیری دانش و تخصص کارشناسان مجرب در زمینه انواع طراحی گرافیک می تواند به شما در رسیدن به موفقیت و ساخت هویت برند کسب و کار شما همراهتان باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع خدمات طراحی گرافیک ریگل آشنا شوید.

طراحی لوگو

شاید بتوان گفت طراحی لوگو مهم ترین عامل در موفقیت یک کسب و کار است. با لوگو شناخته می شوید و در ذهن ها باقی می مانید و در میان رقبا به خوبی شناخته می شوید. پس اهمیت دارد طراحی انتخاب کنید که با ارائه یک طرح منحصر به فرد و اختصاصی برای لوگو برند شما آن طور که باید بتواند در موفقیت تجارت شما تاثیرگذار باشد. انواع خدمات طراحی لوگو اعم از لوگوتایپ، تایپو گرافی، لوگوی ترکیبی، لوگوی انتزاعی و... با بهترین کیفیت و قیمت مناسب توسط ریگل انجام می شود. طراحان با اطلاع از اهداف، محصولات و خدمات کسب و کار شما بهترین لوگو را برایتان طراحی خواهند کرد. مزایای طراحی لوگو:

 • ایجاد حس خوب در مشتریان و جلب توجه مشتریان
 • بهترین راه برای ایجاد هویت یک برند
 • تصویرسازی مناسب و حرفه ای از برند
 • استفاده از لوگو در سایزهای مختلف برای بازاریابی در شبکه های اجتماعی
 • تقویت رابطه با مشتریان
 • شناخته شدن در میان رقبا

عوامل موثر بر قیمت طراحی لوگو

طراحی لوگو در سه مدل لوگوی تصویری، نوشتاری و ترکیبی انجام می شود که هریک از آن ها تعرفه خاص خود را دارد. هرچه لوگویی که برای طراحی سفارش می دهید پیچیدگی های بیشتری داشته باشد و نیاز به تفکر و اتود زدن بیشتری داشته باشد، هزینه های مرتبط با آن نیز افزایش خواهد یافت. به عنوان مثال لوگوی سه بعدی، لوگوتایپ، تایپوگرافی، لوگوی تبلیغاتی و... هریک تعرفه مخصوص به خود را دارد. اما پیش از هر چیز باید به تیم طراح بگویید چه لوگویی مد نظر شماست و چه هدفی از طراحی لوگو دارید تا ریگل بهترین پیشنهاد را به شما معرفی کند. قیمت طراحی لوگو همچنین با توجه به نام برند، کوچک و بزرگ بودن کسب و کار و حتی منطقه جغرافیایی با دیگر تیم های طراحی متفاوت است. تیم ریگل با داشتن کادری خلاق با قیمت مناسب می تواند بهترین لوگو را برای برند شما طراحی کند.

طراحی موشن گرافیک

برای ماندگاری بیشتر در ذهن مخاطبان نیاز به ابزاری دارید که با متحرک سازی و تصویر و صدا به شیوه ای زیبا و جذاب روی مخاطبان شما تاثیر بگذارد. طراحی موشن گرافیک با استفاده از تصویرسازی و صداگذاری به شما در این راه کمک خواهد کرد. ساخت تیزر تبلیغاتی، ساخت انیمیشن برای معرفی خدمات و محصولات، برنامه های آموزشی و ایده های تبلیغاتی در این دسته قرار می گیرند. می توانید بهترین تبلیغات با موشن گرافی را با تیم طراحی ریگل تجربه کنید و به زیبایی هرچه تمام فکر و ذهن مخاطبان خود را درگیر کنید.

اگر دوست دارید برای محصولات و خدمات خود تبلیغات جذاب و تاثیرگذار بسازید و دوست دارید بیننده را از نظر سمعی و بصری به خوبی هرچه تمام تر به کسب و کار خود جذب کنید و در عین حال به سود بالایی برسید تیم ریگل می تواند شما را به بهترین نحو به اهدافتان نزدیک کند. مزایای موشن گرافیکی:

 • می توانید مفاهیم مربوط به کسب و کار را به مخاطبان خود معرفی کنید.
 • تاثیرگذاری بیشتر روی مخاطبان در مدت زمان کم
 • هزینه کمتر نسبت به ویدئوهای واقعی
 • بهترین ابزار برای معرفی محصولات در شبکه های اجتماعی
 • افزایش کیفیت آموزش
 • برندسازی و تبلیغات

عوامل موثر بر قیمت طراحی موشن گرافیک

عوامل مختلفی در تعیین قیمت طراحی موشن گرافیک موثر است که عبارتند از: سناریو، مدت زمان لازم برای طراحی و اجرا، ابزارهای مورد نیاز، تیم طراح و سبک های موشن. هرچه کار حرفه ای تر و تاثیرگذارتری بخواهید بالبطع قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت.

مزایای طراحی گرافیک با ریگل

با سپردن کار طراحی گرافیک به ریگل با یک تیر چند نشان می زنید:

به حدی است که می تواند مخاطبان شما را به یک مشتری مادام العمر تبدیل کند.

 • به خوبی شناخته خواهید شد. تیم طراحی در شناخت یک کسب و کار تاثیر بالایی دارد. لوگوی جذاب، تبلیغات چشم گیر، وب سایت خیره کننده تنها گوشه ای از تلاش های تیم طراح برای هرچه جذاب نشان دادن کسب و کار شماست. به خصوص برای کسب و کارهای کوچک سپردن کار طراحی به یک طراح حرفه ای از اهمیت بالایی برخوردار است تا در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانند خود را به مشتریان بشناسانند.
 • حس اعتماد را به مشتریان القا می کنید. محتواهای گرافیکی بهترین عامل در ایجاد حس اعتماد در مخاطبان محسوب می شوند. در صورتی که بتوانید ظاهر خوبی از خود به مشتریان نشان دهید آن ها به شما و محصولاتتان اطمینان خواهند کرد و به یک مشتری دائمی تبدیل خواهند شد.

کلام پایانی

با اطلاع از اهمیت طراحی گرافیک در موفقیت کسب و کار و اعتماد به طراحان ریگل می توانید تمامی سفارشات خود را به این تیم حرفه ای بسپارید. برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش در خصوص انواع طراحی کارت ویزیت، لوگو، وب سایت و... با ما در تماس باشید.

انتهای پیام/
 • دبیر :

طراحی لوگو طراحی موشن گرافیک قیمت طراحی لوگو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر