کد خبر: 1098246 A

دانلود قسمت 5 سریال زخم کاری با لینک مستقیم برای دانلود سریال زخم کاری قسمت پنجم 5 به ادامه مطلب مراجعه کنید و قسمت پنجم سریال زخم کاری را به صورت قانونی دانلود و تماشا کنید.

سریال زخم کاری مجموعه‌ای نوآر و ملتهب است که داستان آن با فراز و نشیب‌های مکرر توامان است؛این مجموعه در تهران در حال تصویربرداری است و اولین تجربه سریال‌سازی محمدحسین مهدویان در شبکه نمایش خانگی است.

محمدحسین مهدویان با ساخت فیلم هایی چون ایستاده در غبار، ماجرای نیمروز 1 و 2 و سپس لاتاری و درخت گردو جایگاهش را در بین مخاطبان خیلی زود تثبیت کرد. اکثر کارهای او در فهرست فیلم های پرفروش سینمایی قرار گرفته اند حالا باید دید آیا او در سریال سازی شبکه خانگی نیز موفق می شود یا نه.

داستان قسمت پنجم 5 سریال زخم کاری

مهدویان بر اساس کتاب «بیست زخم کاری» اثر محمود حسینی زاد فیلمنامه سریال را نوشته است.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: «من عاشق زمستونای اینجام. قشنگ نیست؟

– قشنگه ولی سختی داره. پنج هزار کیلومتر پرواز می‌کنن فقط برای این که زنده بمونن. اولش خیلی ترسناکه ولی تهش خونه‌شونو پیدا می‌کنن.

– اگه به تهش برسن.

– بلد باشن می‌رسن.»

بازیگران قسمت پنجم 5 سریال زخم کاری

جواد عزتی، رعنا آزادی‌ور، هانیه توسلی، سعید چنگیزیان، الهه حصاری، عباس جمشیدی‌فر، مهدی زمین‌پرداز، امیرحسین هاشمی، با حضور کاظم هژیر آزاد، منوچهر علیپور، مه‌لقا باقری، مائده طهماسبی با هنرمندی سیاوش طهمورث، با معرفی مرتضا امینی‌تبار و سارا حاتمی بازیگران زخم کاری هستند.

زمان پخش نسخه دانلود قسمت پنجم 5 سریال زخم کاری

این مجموعه جمعه 11 تیر ساعت 8 صبح در شبکه نمایش خانگی منتشر می شود. برای دانلود قسمت پنجم سریال زخم کاری با حجم نیم بها بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود قسمت پنجم سریال زخم کاری

انتهای پیام/
دانلود سریال زخم کاری دانلود قسمت 5 سریال زخم کاری با لینک مستقیم دانلود سریال زخم کاری کامل و قانونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر