خبرگزاری کار ایران

شرکت تدارک صنعت کاغذ کرمان، تامین کننده تجهیزات، مواد شیمیایی و ماشین آلات مورد نیاز صنایع سلولزی کشور

asdasd
کد خبر : ۱۰۸۲۳۳۴

به کار گیری تجهیزات مرغوب و با کیفیت بالا، یکی از مهم ترین نکاتی است که به طور مستقیم با کیفیت محصول نهایی در ارتباط بوده و نقش تعیین کننده دارد. این نکته تنها به صنعت خاصی محدود نشده و تمامی صنایع را در بر می گیرد. صنایع سلولزی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و باید حتما در خطوط تولید خود از ماشین آلات و تجهیزات تراز اول استفاده نمایند. شرکت تدارک صنعت کاغذ کرمان مفتخر است کلیه تجهیزات مورد نیاز صنایع سلولزی کشور نظیر مواد شیمیایی، ماشین آلات صنعتی، ملزومات پوششی و قطعات یدکی را از بهترین تامین کنندگان تهیه نموده و به دست تولید کنندگان داخلی برساند.

مواد شیمیایی تدارک صنعت کاغذ کرمان

همان طور که پیش از این نیز اشاره شد، بخشی از خدمات این مجموعه به تامین مواد شیمیایی اختصاص دارد.

برخی از مواد شیمیایی همانند ریتنشن اید، به طور تخصصی در صنایع سلولزی کاربرد دارند؛ اما برخی دیگر کاربردهای عمومی داشته و در موارد بسیاری مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به گستردگی موارد کاربرد این مواد، استفاده از آن ها تنها به صنایع سلولزی محدود نشده و تمامی صنایع به آن ها نیاز دارند. سولفات آلومینیوم نمونه ای کاربردی از این دسته از مواد شیمیایی می باشد. هر دو این موارد، یعنی خرید ریتنشن اید و خرید سولفات آلومینیوم، در لیست خدمات و محصولات ارائه شده توسط شرکت تدارک صنعت کاغذ کرمان قرار دارند. همین نکته موجب شده است تا خدمات این مجموعه علاوه بر فعالان حوزه صنایع سلولزی کشور، برای سایر تولیدکنندگان نیز کارآمد باشد. از جمله سایر مواد شیمیایی ارائه شده در این مجموعه می توان به  SSK (AKD مایع)، انواع نشاسته صنعتی، پلی الکترولیت، سود پرک، پلی آلومینیوم کلراید و آمونیوم پر سولفات اشاره کرد.

ماشین آلات صنعتی تدارک صنعت کاغذ کرمان

شرکت تدارک صنعت کاغذ کرمان، تامین کننده تجهیزات، مواد شیمیایی و ماشین آلات مورد نیاز صنایع سلولزی کشور

ماشین آلات صنعتی، دسته دیگری از محصولاتی هستند که شرکت تدارک صنعت کاغذ کرمان به مشتریان خود ارائه می دهد. از جمله دستگاه های ارائه شده در این مجموعه می توان به پالپر و درام پالپر، پرشر اسکرین، اسکرین بسکت، توربو سپراتور، ریجکت سورتر، فاین اسکرین، کورس اسکرین و انواع کلینر اشاره کرد.

همان طور که می دانید، در بسیاری از خطوط تولید، ماشین آلات صنعتی و دستگاه ها جایگزین نیروی انسانی شده و یا نهایتا به کمک یک اپراتور به فعالیت خود رسیدگی می کنند. از این رو این دستگاه ها نقش حیاتی در کیفیت محصول به دست آمده دارند. برای این که خطوط تولید وظیفه خود را به بهترین نحو انجام دهند، باید حتما از بهترین ماشین آلات، با بهترین کیفیت، در کنار مواد اولیه مرغوب استفاده شود. تنها در این صورت امکان تولید محصولات با کیفیت مطلوب وجود دارد. شرکت تدارک صنعت کاغذ کرمان به این نکته ظریف اما بسیار مهم، توجه داشته و در تلاش است تا تجهیزات را با بهترین کیفیت و از بهترین تامین کنندگان دریافت نماید.

ملزومات پوششی تدارک صنعت کاغذ کرمان

با توجه به این که این شرکت به صورت کاملا تخصصی در حوزه تامین تجهیزات صنایع سلولزی فعالیت می کند، ملزومات پوششی مورد نیاز این حوزه را نیز در سبد کالای خود جای داده است. فرمینگ وایر، درایر اسکرین و فلت پرس سه نمونه از ملزومات پوششی هستند که در این مجموعه ارائه می شود.

قطعات یدکی تدارک صنعت کاغذ کرمان

 به عنوان آخرین گروه از محصولات تدارک صنعت کاغذ کرمان، به قطعات یدکی می پردازیم. انواع تیغه های برش فولادی وایندر، تیغه داکتر بلید، کاغذ صافی، کاغذ خشک کن و کاغذ PH از جمله محصولاتی هستند که در این دسته بندی قرار می گیرند. در این دسته از خدمات نیز درست همانند مواد شیمیایی، برخی از محصولات ارائه شده تنها محدود به صنایع سلولزی نبوده و کاربرد عمومی دارند؛ به عنوان مثال خرید کاغذ صافی، کاغذ خشک کن و کاغذ PH از جمله خدماتی است که برای آماده سازی و تجهیز نمودن آزمایشگاه ها در سایر صنایع نیز کاربرد دارد.

تماس با تدارک صنعت کاغذ کرمان

شرکت تدارک صنعت کاغذ کرمان، تامین کننده تجهیزات، مواد شیمیایی و ماشین آلات مورد نیاز صنایع سلولزی کشور

ساده ترین راه برای دریافت اطلاعات بیشتر و آشنایی کامل با خدمات ارائه شده در این مجموعه، مراجعه به وب سایت رسمی آن ها به نشانی https://www.kepsico.com/ می باشد. همچنین جهت برقراری ارتباط با شرکت تدارک صنعت کاغذ کرمان و تماس با کارشناسان آن می توانید از این شماره تماس ها استفاده نمایید:

 03432437936

03432473613

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز