کد خبر: 248661 A

این تفاهم‌نامه با هدف ارتقاء و ایجاد همکاری‌های مشترک پژوهشی، آموزشی، فرهنگی، کارآفرینی و فناوری منعقد شد.

جهاد دانشگاهی واحد استان البرز و دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج در راستای ارتقای سطح همکاری‌های علمی - پژوهشی تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند.

به گزارش ایلنا در کرج، این تفاهم‌نامه با هدف ارتقاء و ایجاد همکاری‌های مشترک پژوهشی، آموزشی، فرهنگی، کارآفرینی و فناوری منعقد شد.

اجرای پروژه‌های تحقیقاتی با همکاری اساتید و دانشجویان دانشگاه و پژوهشگران جهاد، تدوین و چاپ کتب علمی با همکاری اساتید دانشگاه و جهاد، فراهم کردن امکان اجرای کارآموزی‌های دانشجویی و کارگاه‌های علمی با جهاد، تدوین طرح‌های پژوهشی و پایان‌نامه‌های دانشجویی براساس اولویت‌های اعلام شده از سوی جهاد با نگاه حمایتی، تعامل و هم‌فکری در زمینه مشکلات و معضلات اجتماعی، برگزاری سلسله سخنرانی، سمینار‌ها و همایش‌های مشترک، برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه دانشجویان، نشر و چاپ تحقیقات و پروژوهای علمی - تحقیقاتی، و ایجاد فضای مکانی مشترک برای توسعه همکاری‌ فی‌مابین، از جملهٔ اهداف انعقاد این تفاهم‌نامه است.

بر‌اساس این تفاهم‌نامه، انجام پروژه‌ها و طرح‌های تحقیقاتی و ارائه مقالات علمی مشترک، برگزاری نمایشگاه‌های علمی، پژوهشی و فرهنگی مشترک، برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه دانشجویان، برگزاری دوره‌های تخصصی کوتاه‌ مدت در قالب کارگاه‌های آموزشی برای پرسنل دانشگاه و جهاد از دیگر محورهای همکاری مشترک است.

این تفاهم‌نامه به مدت یک سال به امضای علی‌اکبر هاشمی‌راد، رئیس جهاد دانشگاهی استان البرز و بهروز میرزا، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج رسیده است.

این تفاهم‌نامه در حاشیه بازدید سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج و هیأت همراه از مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی واقع در هلجرد کرج منعقد شد.

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین جهاد دانشگاهی البرز و دانشگاه آزاد اسلامی کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر