خبرگزاری کار ایران

در دانشگاه علوم پزشکی البرز انجام می‌شود؛

پذیرش اولین گروه دانشجویان بین الملل در رشته پزشک عمومی از مهر 1403

asdasd
کد خبر : ۱۴۹۰۰۶۴

رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: پذیرش اولین گروه دانشجویان بین الملل در رشته پزشک عمومی از مهر ماه 1403 در دانشگاه علوم پزشکی البرز انجام می‌شود.

به گزارش ایلنا از البرز، شهرام صیادی ضمن تشریح دستاوردهای حوزه بین الملل دانشگاه در دولت سیزدهم، اظهار کرد: این واحد به منظور برنامه‌ریزی و هماهنگی فعالیت‌های علمی، پژوهشی، درمانی دانشگاه با مراکز علمی داخل و خارج از کشور، جذب دانشجوی شهریه پرداز غیرایرانی، توانمند سازی اعضای هیات علمی در حوزه های بین المللی، برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی، سمینارها و کنفرانس‌های بین‌المللی و ... فعالیت می کند.

صیادی گفت: در حوزه بین المللی سازی و آموزش در دانشگاه اقدامات خوبی از جمله اخذ مجوز رشته تحصیلی بین المللی MBBS، امضا تفاهم نامه با شرکت های جذب دانشجوی غیرایرانی جهت پذیرش اولین گروه دانشجویان غیرایرانی از مهرماه سال 1403 در رشته پزشکی عمومی، تدوین شیوه نامه اختصاصی جذب دانشجوی غیرایرانی در دانشگاه  و اقدامات اولیه تولید محتوا و معرفی ظرفیت های دانشگاه علوم پزشکی البرز در مجامع بین المللی کشور چین ، صورت گرفته است.

رئیس دانشگاه ادامه داد: اقداماتی در حوزه توسعه روابط بین المللی دانشگاه اقداماتی از جمله بازدید وزیر بهداشت بورکینافاسو از دانشگاه و  امضا تفاهم نامه بین المللی با دانشگاه غالب کابل افغانستان انجام شده است. 

صیادی با بیان اینکه حوزه بین الملل دانشگاه در بخش توانمند سازی دانشجویان و اساتید و همچنین گردشگری سلامت نیاز فعال است گفت: طی جلسات تخصصی بررسی مشکلات و ارتقاء شاخص IPD دانشگاه و تهیه سایت متمرکز برای معرفی بیمارستان های IPD استان  ( بخش پذیرش بیماران بین المللی ) جهت گردشگری سلامت انجام شده است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز