خبرگزاری کار ایران

| 11:22   
کد خبر : ۱۳۹۲۳۱۹
استاندار البرز در شورای اداری:

اصلاح ساختار و حل مسائل نیروی انسانی در استان به کارگروه ویژه کشوری نیاز دارد

استاندار البرز گفت: انتظار می‌رود در حوزه ریاست امور استخدامی کشور، کارگروه ویژه ای برای بررسی و حل مسائل استان البرز در این حوزه، تشکیل شود تا برای مشکلات ساختار، چارت و کالبدی چاره اندیشی شود.

اصلاح ساختار و حل مسائل نیروی انسانی در استان به کارگروه ویژه کشوری نیاز دارد

به گزارش ایلنا از البرز، مجتبی عبداللهی در شورای اداری استان که روز سه شنبه ۷ شهریورماه ۱۴۰۲ با حضور معاون رییس جمهور و رئیس سازمان امور اداری استخدامی کشور و نمایندگان مردم البرز در مجلس شورای اسلامی در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، ضمن تبریک هفته دولت به دولتمردان خدوم و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بویژه شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: حل مشکلات ساختار و بدنه دولت در حوزه رسیدگی به مطالبات نیروی انسانی با هدف ارائه خدمات مطلوب به مردم مورد تاکید است. 

وی ادامه داد: در بسیاری از ادارات و دستگاه ها، کمبود نیروی انسانی و عدم رضایت کارکنان از شرایط موجود، موجب خلل در پیشبرد اهداف و خدمات رسانی شده است. 

عبداللهی گفت: استان البرز به واقع در موقعیت خاصی قرار دارد و با توجه به ظرفیت ها و نیروهای نخبه در حوزه های مختلف علم و فناوری، کارشناسی و... در معرض توقعات و مطالبات ویژه نیز قرار دارد.

وی افزود: انتظار می‌رود در حوزه ریاست امور استخدامی کشور، کارگروه ویژه ای برای بررسی و حل مسائل استان البرز در این حوزه، تشکیل شود تا برای مشکلات ساختار، چارت و کالبدی چاره اندیشی شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    پیشنهاد امروز