خبرگزاری کار ایران

جا به جایی بیش از 2 میلیون مسافر هوایی در تعطیلات نوروز

asdasd
کد خبر : ۱۴۶۳۵۷۲

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری آمار جابه‌جایی مسافران هوایی را از 24 اسفند تا هشتمین روز نوروز اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، جعفر یازرلو، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: از ۲۴ اسفند سال 1402 تا هشتمین روز از نوروز 1403،  ۲ میلیون و ۴۶ هزار و ۹۰۱ مسافر در بخش هوایی جابه‌جا شده‌اند.

وی افزود: پذیرش و اعزام این تعداد مسافر از ابتدای تعطیلات نوروزی با ۱۶ هزار و ۷۲۸ پرواز (نشست و برخاست) انجام شده‌ است.

یازرلو با اشاره به رشد قابل توجه جابه‌جایی مسافران بخش هوایی نسبت به بازه زمانی نوروز گذشته از دستور ویژه رئیس سازمان هواپیمایی کشوری خبر داد و گفت: با دستور کاپیتان محمدی‌بخش علاوه بر حضور کارشناسان و مدیران سازمان هواپیمایی کشوری به همراه نمایندگان شرکت‌های هواپیمایی و شرکت‌های ارائه دهنده خدمات هندلینگ به شرکت‌ها در مرکز مدیریت و کنترل پروازها و خدمات مسافران نوروزی در بازه زمانی ۶ صبح الی ۲۴ بازرسان این سازمان در فرودگاه‌های سراسر کشور نیز حضور دارند.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری تاکید کرد: مسافران در صورت مشاهده هر گونه تخلف یا قصور در خدمت‌رسانی شایسته به مردم بازرسان سازمان هواپیمایی کشوری را مطلع کنند تا در سریع‌ترین زمان ممکن با متخلفان برخورد قانونی شود.

 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز