خبرگزاری کار ایران

| 13:41   
کد خبر : ۱۳۷۸۲۷۱

واگذاری انشعاب موقت و ایمن برق به هیات‌ها، تکایا و اماکن مذهبی در ایام محرم

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اعلام کرد: متولیان برگزاری آئین‌های مذهبی در ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان می توانند با مراجعه به مناطق برق اقدام به برقراری انشعاب موقت و ایمن برق کنند.

واگذاری انشعاب موقت و ایمن برق به هیات‌ها، تکایا و اماکن مذهبی در ایام محرم

به گزارش ایلنا از وزارت نیرو، این شرکت ضمن تسلیت فرارسیدن ایام شهادت سرور و سالار شهیدان؛ امام حسین (ع) از متولیان برگزاری آیین‌های مذهبی و برپاکنندگان هیات و تکایا کرد در صورت نیاز به استفاده از جریان برق با تماس تلفنی با سامانه 1521 و مراجعه به مناطق برق 22 گانه شهر تهران در ساعات اداری در کوتاه ترین زمان اقدام به دریافت انشعاب موقت و ایمن کنند.

همچنین ضروری است عزاداران حسینی از ورود به حریم شبکه‌های برق و نصب پرچم و بنر بر روی پایه‌های شبکه یا روشنایی خودداری کرده و ضمن استفاده از تجهیزات برقی کم مصرف و لامپ های LED‌ از خاموش شدن تمامی تجهیزات برقی در پایان مراسم، اطمینان حاصل کنند.

شایان ذکر است استفاده از انشعاب برق غیرمجاز علاوه بر حرمت شرعی و مخاطرات جانی و مالی برای عزاداران حسینی؛ تبعات قانونی و حقوقی به دنبال دارد.

همچنین شهروندان و عزاداران حسینی در صورت بروز هرگونه اختلال در شبکه توزیع برق و یا مشاهده موارد ناایمن موضوع را از طریق شماره تلفن 121 به صورت شبانه‌روزی اعلام کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز