خبرگزاری کار ایران

| 11:25   
کد خبر : ۱۳۶۶۹۲۷

برق 20 اداره پرمصرف دیگر پایتخت قطع شد

به دنبال برخورد قاطع با ادارات پرمصرف که اقدام به اجرای مصوبه هیئت دولت مبنی بر کاهش مصرف برق نکرده‌اند، شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ امروز، دوشنبه برق 20 اداره پرمصرف دیگر تهران را قطع کرد.

برق 20 اداره پرمصرف دیگر پایتخت قطع شد

به گزارش ایلنا از وزارت نیرو، "کامبیز ناظریان" با تاکید بر الزام تمامی ادارات و دستگاه‌های اجرایی بر کاهش مصرف برق و برخورد قاطع با دستگاه‌های پرمصرف گفت: اولویت اول در صنعت برق کشور تامین رفاه و آسایش هموطنان است و مطابق مصوبه هیئت وزیران همه دستگاه‌های اداری موظف هستند با کاهش مصرف، صنعت برق را در این مسیر همراهی کنند.

وی با بیان این که شیوه اجرای این طرح به گونه‌ای است که خللی در ارائه خدمات اداری به مراجعان به ادارات ایجاد نخواهد شد و عدم همکاری تعداد معدودی از دستگاه‌های اداری فاقد توجیه است گفت: مصرف برق تمامی ادارات شهر تهران به صورت لحظه‌ای و برخط با استفاده از کنتورهای هوشمند در حال رصد است، به ادارات پرمصرف اخطار داده شده و در صورت عدم همراهی، اقدام به قطع برق آنان خواهد شد.

وی با بیان این که به دنبال قطع برق 15 نهاد عمومی پرمصرف در روز گذشته، امروز نیز برق 20 دستگاه اداری دیگر پایتخت قطع شده است، خاطرنشان کرد: در میان لیست اداراتی که با بی‌توجهی به اخطارهای داده شده در خصوص کاهش مصرف‌، برقشان قطع شده است پنج بانک و یک وزارتخانه وجود دارد.

ناظریان در پایان از مدیران و مسئولان ادارات شهر تهران درخواست کرد رعایت مصوبه هیئت دولت و کاهش مصرف برق در ساعات اداری و غیراداری را با جدیت در دستور کار قرار داده و بر رعایت دقیق الزامات ابلاغی نظارت کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    اخبار روز سایر رسانه ها
      اخبار از پلیکان
      پیشنهاد امروز