کد خبر: 1126160 A

نخستین نمایشگاه دائمی مجازی محصولات آب و برق برگزار می‌شود

نخستین نمایشگاه دائمی مجازی صنعت آب و برق توسط شرکت ساتکاب با هدف توسعه صادرات، از 15 شهریور سال جاری آغاز به‌کار خواهد کرد.

نخستین نمایشگاه دائمی مجازی محصولات آب و برق برگزار می‌شود

به‌ گزارش ایلنا از وزارت نیرو، معرفی محصولات «آب و برق» در قالب نمایشگاه‌های دائمی و موقتِ صنعت آب و برق، به‌ویژه در حوزه «دانش بنیان‌ها»، یکی از اولویت‌های ساتکاب محسوب می‌شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا، تغییراتی در نحوه برگزاری آن ایجاد شده است.

بنا بر این گزارش، برپایی نمایشگاه‌های مجازی با هدف معرفی محصولات تولید شده در صنعت آب و برق و برقراری تعاملات بین سرمایه‌گذاران، تولیدکنندگان و صادرکنندگان صورت می‌گیرد و همچنین فرصتی مناسب برای بومی سازی محصولات وارداتی با اتکا بر توان نخبگان و پژوهشگران و ظرفیت‌های داخلی و توسعه صادرات خواهد بود.

نمایشگاه مذکور نیز با هدف توسعه، تقویت و تسهیل کیفی و کمی صادرات خدمات فنی، مهندسی و کالا و حمایت از رویکرد ساخت داخل و همچنین توسعه صادرات به بازار کشورهای هدف برگزار می‌شود.

نخستین نمایشگاه دائمی مجازی صنعت آب و برق توسط ساتکاب (به‌عنوان متولی حمایت از ساخت داخل و حوزه صادرات وزارت نیرو) به چهار زبان فارسی، انگلیسی، روسی و عربی راه‌اندازی می‌شود.

معرفی «ظرفیت‌های موجود در داخل کشور»، «ایجاد حلقه‌های ارتباطی بین تولیدکنندگان داخلی و خارجی» و «توسعه صادرات» از جمله اهداف اصلی این نمایشگاه اعلام شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر جهت حضور در این نمایشگاه به آدرس wevex.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/
برق سرمایه صنعت نخبگان وزارت نیرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر