کد خبر: 732093 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد:

به گفته دادگستری یاسوج در استان کهگیلویه و بویر احمد عاملان ضرب و شتم معلم یاسوجی دستگیر شدند.

حسین حسین زاده، معلم هنرستان اقبال لاهوری شهرستان یاسوج در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا گفت: در تاریخ شانزدهم بهمن ماه امسال در حالی که در کلاس درس مشغول تدریس بودم  مورد حمله والدین یکی از دانش آموزان قرار گرفتهو از ناحیه بینی و چشم به شدت مجروح شدم، با دستور قاضی بازپرس شماره یک دادسرای این شهرستان عاملان این حادثه که پدر و پسر بودند  دستگیر و بازداشت موقت شدند.

حسین زاده افزود: قاضی پرونده به من گفت این موضوع  به دلیل بی‌حرمتی که به جایگاه معلم و آموزش و پرورش شده باید رسیدگی شود.
 
به گزارش ایلنا، طی درگیری لفظی بین دو دانش آموز هنرستان پسرانه اقبال لاهوری یاسوج مسئولان و معلمان این هنرستان نتوانستند این اختلاف را بین آنها حل کنند و به همین دلیل از والدین آنها خواستیم تا برای بررسی بیشتر موضوع در مدرسه حضور یابند. صبح روز حادثه والدین یکی از دانش‌آموز شامل پدر و برادرش بدون مراجعه به مدیریت دبیرستان و هماهنگی لازم به طور سرزده و ناگهانی وارد کلاس درس می شوند و به محض ورود به کلاس و مقابل دیدگان دانش‌آموزان شروع به اهانت و بی‌احترامی می‌کنند که در همین حین پدر عصبانی دانش‌آموز خاطی وارد کلاش شد و با مشت محکم به صورت معلم می‌کوبد به شکلی که بینی وی شکسته و چشمش خونریزی می‌کند.
 

آموزش و پرورش پدر ضرب و شتم معلم والدین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر