خبرگزاری کار ایران

رئیس ستاد انتخاباتی دکتر پزشکیان در قزوین:

قهرکنندگان از صندوق نیایند؛ وضعیت کشور بدتر می‌شود/ برای تغییر همه باید تلاش کنیم

قهرکنندگان از صندوق نیایند؛ وضعیت کشور بدتر می‌شود/ برای تغییر همه باید تلاش کنیم
کد خبر : ۱۴۹۵۱۳۵

رئیس ستاد انتخاباتی دکتر پزشکیان در قزوین گفت: امروز نیازها و درخواست‌های مردم به سطح حداقلی کاهش یافته است اما دکتر پزشکیان می‌تواند سطح خواسته‌های عمومی را افزایش دهد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، محمدعلیخانی در آیین افتتاحیه ستاد بانوان دکتر مسعود پزشکیان  برگزار شد، اظهار کرد: وقتی دغدغه جوانان را می‌شنویم از یک سو مایه خرسندی است که  نظرات خود را با ما در میان می گذارند و هم برای این ناراحتیم که برای حق های طبیعی و خواسته های حداقلی و  انسانی خود تلاش می کنند.

رئیس ستاد انتخاباتی دکتر پزشکیان در استان قزوین ادامه داد: در مقایسه با سایر کشورها می‌بینیم که حداقل ها نیز از جوانان ما دریغ شده؛ امنیت و دوری از مزاحمت ها و برخورد های سلیقه ای یک مطالبه به حق است که در سال‌های اخیر نه تنها به سمت رفع نرفته که بدتر هم شده است.

وی گفت: این رفتار باعث مصیبت‌هایی برای مردم شده و چهره بدی هم در داخل و هم خارج برای کشور درست کرده و این در حالی است که نارضایتی در زمینه معیشت و اقتصادی مردم را در تنگناهای مختلف قرار داده است و در این زمینه هم مردم از حداقل‌ها سخن می‌گویند.

علیخانی مطرح کرد: اگر درصدی هم بتوانیم تغییر ایجاد کنیم و یا جلوی بیشتر شدن مشکلات را بگیریم و این سراشیبی که کشور می‌رود و هر روز بحران برای مردم ایجاد می‌شود را متوقف کنیم، همین هم بسیار موثر خواهد بود و درصدی از خواسته‌ها را براورده کرده و باعث می‌شود دغدغه‌ها و خواسته‌های مردم فراتر از نیازهای طبیعی برود.

وی با اشاره به دیدار دکتر پزشکیان با دانشجویان دانشگاه تهران گفت: دکتر پزشکیان نقطه نظرهای جوانان را شنید ولی نکته‌ای که در این مسئله وجود داشت این است که ایشان وعده دروغ نمی‌دهد و چیزهایی که در اختیارشان نیست را قول نمی‌دهند با این حال با استفاده از  همین اختیارات فعلی رییس جمهوری می‌شود بسیاری از مشکلات را حل کرد.

رئیس ستاد انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان در قزوین خاطرنشان کرد: برای تغییر وضعیت کشور خیلی‌ها باید دست از قهر با صندوق رای بردارند و به طور موثر برای تغییر وضعیت تلاش کنند چرا که در غیر این صورت ممکن است با وضعیت سخت تری در کشور مواجه شویم.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز