خبرگزاری کار ایران

محمد علیخانی:

شبکه‌های معاند در حال تخریب دکتر پزشکیان هستند

 شبکه‌های معاند در حال تخریب دکتر پزشکیان هستند
کد خبر : ۱۴۹۳۴۲۵

رئیس ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان در قزوین گفت: امروز شاهد تخریب دکتر مسعود پزشکیان توسط شبکه‌های معاند و رسانه‌های اجنبی هستیم، با توجه به اینکه رسانه‌های غربی در تلاشند تا مردم با انتخابات قهر بمانند و نفع آنها در حضور حداقلی شهروندان در پای صندوق‌های رای است، از حضور دکتر پزشکیان احساس خطر می‌کنند.‌

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، محمد علیخانی شامگاه روز چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه ۱۴۰۳ در آیین افتتاحیه ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان، ضمن تشکر از حضور شهروندان در این ستاد، اظهار کرد: با حضور پزشکیان در کارزار انتخابات، شور انتخاباتی و مشارکت در برخی افراد که در انتخابات پیشین قهر کرده بودند، ایجاد شده است. البته تأکید می‌کنم باید در تشویق و جلب مشارکت سایر افراد جامعه که بنابر هر دلایلی قهر هستند بیشتر تلاش کنیم.

وی افزود: با توجه به برخوردهایی که در انتخابات های پیشین شده بود، شهروندان بسیاری از انتخابات سالم ناامیده شده بودند اما بدون اغراق باید گفت که امروز با روزنه ای که باز شده است مردم کمی امیدوار شده اند و انتظار می رود دکتر پزشکیان پدیده انتخابات سال جاری باشد.

عضو شورای سیاست گذاری ستاد مسعود پزشکیان تصریح کرد: رای دادن حق مردم است که در انتخابات، رئیس جمهور مورد خواست و سلیقه خود را انتخاب کنند و امیدواریم که امانت داری مسوولان برگزاری انتخابات باعث اعتماد مردم در این انتخابات شود.

وی خطاب به فعالان جبهه اصلاحات افزود: دعوت مردم برای مشارکت حداکثری این بار وظیفه ما است چرا که باید مردم باور کنند که کشور با تغییر ریل مدیریت کشور به سوی عقلانیت و در نتیجه با کاهش مشکلات و فشارها روبرو خواهد شد.

علیخانی افزود: هر روز شاهد مهاجرت قشر جوان از این مملکت هستیم  این زنگ خطر جدی را در جامعه به صدا درآورده و نشان از آن دارد که باید برخی سیاستگذاری‌های کشور تغییر پیدا کند.

وی تصریح کرد: این کشور اگر بخواهد درست شود اما نه به دست بیگانگان و نه به دست براندازان، بلکه باید قبول کرد که اوضاع کشور تنها به دست مردم می تواند به سامان برسید.

رئیس ستاد انتخاباتی دکتر پزشکیان در استان قزوین عنوان کرد: همانطور که مردم در دفاع از خاک خود در برابر متجاوزان با فدا کردن جان و مال خود نقش آفرینی کردند می‌توانند در تغییر و اصلاح جامعه نیز نقش داشته و با انتخاب یک رئیس جمهور شایسته، متخصص و عاقل در این مسیر موثر باشند.

وی بیان کرد: امروز شاهد تخریب دکتر مسعود پزشکیان توسط شبکه‌های معاند و رسانه‌های اجنبی هستیم، با توجه به اینکه رسانه‌های غربی در تلاشند تا مردم با انتخابات قهر بمانند و نفع آنها در حضور حداقلی شهروندان در پای صندوق‌های رای است، از حضور دکتر پزشکیان احساس خطر می‌کنند.‌

این عضو شورای سیاستگذاری ستاد دکتر پزشکیان افرود: در انتخابات پیش رو مردم باید به منافع ملی خودشان فکر کنند. در زمان ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور وقت اذعان داشت که تحریم‌ها تنها کاغذ پاره‌ای بیش نیستند در حالی که این مردم بودند که زیربار تحریم ها کمرشان در حال خرد شدن است.‌

وی ضمن یاد و خاطره شهید آیت‌الله رئیسی و تشکر از زحمات ایشان، ادامه داد: در سه سال گذشته نیز با افزایش تورم در کشور مواجه بودیم، و قرار بود که هر سال یک میلیون مسکن ساخته شود در حالی که هیچ یک از زیرساخت‌های آن مهیا نبود و این امر محقق نشد.

دکتر پزشکیان شعار پوپولیستی نمی‌دهد

علیخانی اظهار کرد: بسیاری از دوستان پیشنهاد داشتند که دکتر پزشکیان یک شعار دهد تا به جلب حداکثری مردم منجر شود در حالی که خط فکری دکتر پزشکیان، اجازه شعار پوپولیستی نمی‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از محاسنی که دکتر پزشکیان دارد حضور چند دوره ای ایشان در مجلس شورای اسلامی است این موضوع نشان می‌دهد که ایشان با آگاهی از واقعیت ها و امکانات و منابع مالی کشور می داند که نباید وعده های بی پشتوانه به مردم بدهد بلکه با اصلاح مدیریت ها و اجرای قوانین فراموش شده و برنامه های مدونی که به آنها بی توجهی شده کشور را به ریل صحیح هدایت و با کاهش تنش با دنیا و برقراری ارتباط حسنه با کشورهای پیشرفته مشکلات این کشور و مردم را بهبود بخشد.

وی  گفت: برخی اقدامات نیاز به پول و بودجه ندارد. شفافیت پول نمی خواهد، عقلانیت پول نمی خواهد، استفاده از متخصصین پول نمی خواهد بلکه نیاز به درایت و فهم و عقل دارد.

علیخانی در پایان گفت: با توجه به اینکه دکتر پزشکیان به دنبال انسجام ملی است، می توان امیدوار بود که با انتخاب ایشان از همه ظرفیت های نیروهای سالم و متخصص  برای پیشرفت کشور استفاده شود.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز