خبرگزاری کار ایران

استاندار گیلان:

بیمارستان لاکان رشت به نام «شهید جمهور» نامگذاری می شود

asdasd
کد خبر : ۱۴۹۰۴۱۶

استاندار گیلان گفت: بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی لاکان به پاس خدمات دولت مردمی آیت الله رییسی به نام «شهید جمهور» نامگذاری خواهد شد.

به گزارش ایلنا از رشت، اسدالله عباسی در حاشیه افتتاحیه پروژه‌های حوزه سلامت گیلان اظهار کرد: در حوزه بهداشت و درمان با توجه به برنامه‌های راهبردی دولت سیزدهم ارتقای این سطح در همه کشور کاملاً محسوس بوده، در استان گیلان نیز سهم بسیار خوبی داشتیم.

وی افزود: بیش از ۱.۵ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در بخش‌های مختلف زیر ساخت، بهداشت و درمان، مراکز درمانی، فوریت پزشکی، تخت‌های بیمارستانی به ویژه در تجهیزاتی که بیمارستان‌های ما فاقد آنها بودند، امروز بیش از ۴۷۰ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

عباسی با اشاره به اینکه بیمارستان فوق تخصصی لاکان نیز انشاالله طی ۲ ماه آینده طبق دستور وزیر به بهره‌برداری خواهد رسید، ادامه داد: فعالیت‌هایی که در دولت سیزدهم آغاز شد و سرعت گرفت در آینده بر موضوع توزیع عادلانه امکانات خدمات و تجهیزات در سراسر استان برای مردم عزیزمان محسوس خواهد شد.

استاندار گیلان گفت: دستگاه‌های MRIدر همه مناطق استان چه غرب چه شرق گیلان و همه جا توسعه داده شده در زمینه سی تی آنژیو که استان گیلان فاقد دستگاه بود در کاشت حلزون شنوایی به طور رایگان در دولت شهید آیت الله رئیسی اتفاق افتاد و اکنون گیلان به عنوان قطب کاشت حلزون شنوایی است. همچنین مرکز تحقیقات تروما در استان راه اندازی شده است.

عباسی گفت: در بخش مربوط به امحای زباله‌های عفونی و فاضلاب‌های بیمارستانی مطابق با مسائل زیست محیطی در حال انجام است.

وی عنوان کرد: راه شهید جمهور و شهید خدمت را ادامه خواهیم داد و از تمامی ظرفیت‌ها بهره خواهیم گرفت و در روزهای آتی نیز شاهد حضور سایر وزرا با توجه به پروژه‌هایی که در گیلان داریم مربوط به راه آهن، پروژه‌های دریا محور و … خواهیم بود.

عباسی با بیان اینکه بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی لاکان به پاس خدمات دولت مردمی شهید آیت الله رئیسی به نام شهید جمهور نامگذاری خواهد شد، ادامه داد: بالای ۵۰ درصد کار این پروژه در دولت سیزدهم انجام شده و بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان تجهیزات و سخت افزاری و تأسیسات هزینه شده است.

انتهای پیام/
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز