خبرگزاری کار ایران

سیل در ۲ شهرستان آذربایجان غربی موجب آب گرفتگی منازل روستایی شد

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۱۶۳۹

مدیر عامل جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی از آب گرفتگی منازل مسکونی تعدادی از روستاییان بر اثر بارش باران و سیل در ۲ شهرستان سلماس و پلدشت خبر داد.

به گزارش ایلنا، حمید محبوبی گفت: به دنبال گزارشی مبنی بر بارش باران و آبگرفتگی منازل مسکونی بر اثر وقوع سیل در روستای «سیوه دره »( از توابع بخش کوهسار شهرستان سلماس ) یک تیم امداد نجات سیلاب جمعیت هلال احمر این شهرستان به محل متاثر از آبگرفتگی اعزام و ارزیابی تعداد ۵ منزل حادثه دیده انجام شد.

وی افزود: جمعیت هلال احمر شهرستان سلماس چادر، پتو، موکت و اقلام زیستی و غذایی در بین ۵ خانوار آسیب دیده این حادثه توزیع کرد.

محبوبی ادامه داد: همچنین به دنبال گزارشى مبنی بر بارش باران و آبگرفتگی در روستاهای «بهلول آباد » و «قره خوجالو » پلدشت ۲ تیم امداد نجات سیلاب  هلال احمر این شهرستان به محل های حادثه دیده اعزام شدند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تصریح کرد : ارزیابی مناطق حادثه دیده از سیل توسط نیروهای هلال احمر انجام و تخلیه آب  ۵ منزل مسکونی صورت گرفت.

محبوبی تعداد خانوارهای حادثه دیده از سیل روستاهای پلدشت را ۹ خانوار ۲۷ نفره عنوان کرد و گفت : امدادرسانی به این افراد توسط نیروهای امدادی هلال احمر صورت گرفت و اقلام زیستی و غذایی بین این خانوار ها توزیع شد.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز