خبرگزاری کار ایران

استاندار لرستان:

ایجاد اشتغال اولویت نخست مدیریت ارشد اجرایی استان است

asdasd
کد خبر : ۱۴۸۱۵۳۶

استاندار لرستان گفت: ایجاد اشتغال اولویت نخست مدیریت ارشد اجرایی استان است.

به گزارش ایلنا، ابوطالب شفقت روز چهارشنبه بیست و ششم اردیبهشت ماه در جلسه شورای اداری شهرستان دلفان با بیان اینکه ۴۲ مدرسه تخریبی دلفان باید تا شهریورماه سال آینده تعیین تکلیف و اعتبار مورد نیاز نوسازی و بازسازی آنها تامین شود، اظهار داشت: معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان باید حل این مشکل را با برنامه ریزی در دستور کار قرار دهند.

وی با اشاره به ظرفیت های مناسب کشاورزی و دامداری در دلفان تصریح کرد: رشته های تحصیلی دانشگاهی در مراکز آموزش عالی این شهرستان باید متناسب و در راستای بهره برداری از این ظرفیت ها باشد.

استاندار لرستان بر توسعه طرح های آبخیزداری در شهرستان های دلفان و سلسله تاکید و اضافه کرد: اجرای این طرح ها نقش مهمی در استفاده بهینه از آب و جلوگیری از سیلاب در اراضی پایین دست استان های لرستان و خوزستان دارد.

شفقت همچنین اولویت نخست مدیریت ارشد اجرایی استان را ایجاد اشتغال برشمرد و تصریح کرد: برای رسیدن به این هدف مهم نیازمند فکر و برنامه هستیم تا با ایجاد اشتغال پایدار به افزایش سطح رفاه عمومی کمک شود.

وی ایجاد زیرساخت‌ها را از دیگر اولویت ها دانست و افزود: راه و شهرسازی، برق، آب، گاز و دیگر دستگاه های مرتبط موظف هستند در راستای تحقق این هدف تلاش کنند.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز