خبرگزاری کار ایران

گلایه مردم از بلاتکلیفی دوبانده شدن محور خلیل آباد به بردسکن

asdasd
کد خبر : ۱۴۷۹۹۶۳

در پی تصادفات متعدد در محور بردسکن به خلیل آباد که از ابتدای سال تاکنون به کشته شدن بیش از ۵ نفر منجر شده است؛ روز گذشته مردم منطقه با تجمع در محور جاده جابوز به بردسکن اعتراض خود را نسبت به بلا تکلیف ماندن دو بانده شدن محور خلیل آباد به بردسکن نشان دادند.

به گزارش ایلنا از مشهد، فرماندار بردسکن در این خصوص اظهار کرد: در پی تصادف اخیر که به کشته شدن سه نفر در تقاطع روستای جابوز و علی آباد کشمر در محور بردسکن به خلیل‌آباد منجر شد، استاندار خراسان رضوی برای تعیین تکلیف پروژه باند دوم این محور دستور ویژه داده است.

علی دهقان‌زاده ضمن تسلیت به خانواده‌های داغدار این حادثه افزود: متاسفانه محور بردسکن به خلیل آباد یکی از محورهای شلوغ و پرترافیک است و با توجه به تردد روزانه قریب به ۱۰ هزار وسایل نقلیه سبک و سنگین در این جاده به هیچ عنوان کشش این همه بار ترافیک را ندارد.

وی با تاکید بر دستور ویژه استاندار خراسان رضوی در خصوص تعیین تکلیف جاده بردسکن به خلیل آباد گفت: می‌طلبد هرچه سریعتر اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی به این مهم ورود پیدا کند.

فرماندار بردسکن با بیان اینکه متاسفانه هیچ یک از راه‌های مواصلاتی شهرستان بردسکن مناسب نیست، افزود: این جاده معروف به گذرگاه خونین است و با وجود اینکه بردسکن در دروازه خراسان رضوی واقع شده و به عنوان کریدور جنوب به شمال است و در طول سال زائران و مسافرانی زیادی برای پابوسی بارگاه مطهر امام رضا (ع) از این مسیر به مشهد مقدس تردد می‌کنند، می طلبد این پروژه که قریب به ۲۰ سال  از عملیات اجرایی آن می‌گذرد ولی هنوز در حوزه محورهای مواصلاتی شهرستان بردسکن حتی یک کیلومتر راه دو بانده اجرا نشده است؛ وضعیت باند دوم این جاده تعیین تکلیف شود.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز