خبرگزاری کار ایران

رئیس ستاد انتخابات لرستان خبرداد؛

آغاز اخذ رأی در حوزه انتخابیه خرم‌آباد و چگنی

asdasd
کد خبر : ۱۴۷۹۰۱۰

تعیین ۴۳۰ شعبۀ اخذ رأی در حوزۀ انتخابیۀ خرم‌آباد و چگنی

رئیس ستاد انتخابات لرستان ازآغاز اخذ رأی در دور دوم انتخابات مجلس خبر داد و گفت: ۴۳۰ شعبۀ اخذ رأی در حوزۀ انتخابیۀ خرم‌آباد و چگنی تعیین شده است.

به گزارش ایلنا، احسان یاوری روز جمعه بیست و یکم اردیبهشت ماه در جمع خبرنگاران به برگزاری انتخابات دور دوم مجلس در حوزۀ انتخابیۀ خرم‌آباد و چگنی، اشاره کرد و اظهار داشت: انتخاب اصلح و مشارکت مردم زمینه‌ساز شکل‌گیری مجلس قوی است.

وی با بیان اینکه مردم لرستان همواره در دوره‌های انتخابات مشارکت فعال داشته‌اند، افزود: مردم این استان در انتخابات 11اسفند 1402 تکلیف خود را بار دیگر ادا کردند.

رئیس ستاد انتخابات لرستان با تأکید به اینکه تکلیف شش حوزۀ انتخابیۀ لرستان در انتخابات 11اسفند مشخص شده‌است، اعلام کرد: هفت نفر از نامزدهای مجلس این استان به مجلس شورای دوازدهم راه یافته‌اند.

یاوری اظهار کرد: نامزدهای انتخابات حد نصاب مجلس در انتخابات اسفند سال گذشته 20 درصد آرا را در حوزۀ انتخابیۀ خرم‌آباد و چگنی کسب نکردند و برگزاری این انتخابات به دور دوم کشیده شد.

وی با اعلام اینکه دو داوطلب در حوزۀ انتخابیۀ خرم‌آباد و چگنی به مجلس راه می‌یابند، اذعان کرد: داوطلبانی که امروز بیشترین آرای انتخابات را کسب می‌کنند به‌عنوان منتخب مردم شناخته می‌شوند.

رئیس ستاد انتخابات لرستان با اعلام اینکه 430 شعبۀ اخذ رأی در حوزۀ انتخابیۀ خرم‌آباد و چگنی برای برگزاری انتخابات دور دوم مجلس تعیین شده‌است، خاطرنشان کرد: 360 شعبه برای خرم‌آباد و 65 شعبه نیز چگنی مشخص شده‌ است.

یاوری گفت: 230 شعبۀ اخذ رأی برای انتخابات دور دوم مجلس خرم‌آباد و چگنی در مناطق شهری و 217 شعبه نیز در مناطق روستایی مستقر می‌شود.

وی با بیان اینکه 247 شعبۀ اخذ رأی ثابت و 183 شعبۀ سیار برای انتخابات دور دوم مجلس خرم‌آباد و چگنی تعیین شده‌ است، توضیح داد: انتخابات امروز در این حوزه به‌صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات لرستان تأکید کرد: زیرساخت‌ها و تدابیر لازم برای برگزاری انتخابات دور دوم مجلس خرم‌آباد و چگنی در نظر گرفته شده‌است.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز