خبرگزاری کار ایران

مدیرکل میراث فرهنگی فارس:

جاذبه‌های گردشگری فارس میزبان رسانه‌های داخلی و خارجی شد

asdasd
کد خبر : ۱۴۷۸۲۷۹

مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس گفت: جاذبه‌های گردشگری فارس میزبان رسانه‌های داخلی و خارجی شد.

به گزارش ایلنا، محمد ثابت اقلیدی امروز 19 اردیبهشت‌ ماه 1403 افزود: تور رسانه‌ای استان فارس با حضور خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران رسانه‌های داخلی و خارجی باهدف معرفی بهتر جاذبه‌های گردشگری و تاریخی استان فارس در ابعاد ملی و بین‌المللی و به مدت ۳ روز در حال برگزاری است.

مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس گفت: در قالب تور رسانه‌ای مذکور علاوه بر جاذبه‌های شاخص گردشگری استان، جاذبه‌های کمتر شناخته‌شده نیز به شرکت‌کنندگان در این تور معرفی شد.

ثابت اقلیدی افزود: درواقع اجرای تور رسانه‌ای یکی از بهترین روش‌ها برای معرفی جاذبه‌های تاریخی و گردشگری استان فارس است.

وی گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده شرکت‌کنندگان در این تور از آثار تاریخی و جاذبه‌های گردشگری چون مجموعه‌های فرهنگی حافظ و سعدی، مجموعه‌های جهانی تخت جمشید و پاسارگاد همچنین محور ساسانی فارس و ... بازدید کردند.

مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس در بخش دیگری از سخنانش با تأکید بر اینکه توسعه گردشگری و صنایع‌دستی یکی از اصلی‌ترین راه‌های رشد اقتصادی و اعتلای فرهنگی است افزود: ضروری است به صنعت گردشگری نگاه ملی شود تا زمینه جذب گردشگر مهیا گردد و بی‌تردید برگزاری چنین رویدادهایی کمک شایانی به معرفی درست جاذبه‌های گردشگری استان می‌کند.

ثابت اقلیدی بر ضرورت برگزاری چنین تورهای تخصصی تأکید کرد و افزود: درواقع اجرای تور رسانه‌ای یکی از بهترین روش‌ها برای معرفی جاذبه‌های تاریخی و گردشگری استان فارس است.

بنابراین گزارش تور رسانه‌ای این استان با همکاری معاونت میراث فرهنگی و اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع‌دستی به مناسبت هفته بزرگداشت میراث فرهنگی به مدت سه روز در حال برگزاری است.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز