خبرگزاری کار ایران

سرمربی تیم شمس آذر مطرح کرد؛

وقت کشی هرگز در رویه تیم فوتبال شمس آذر نیست

asdasd
کد خبر : ۱۴۷۵۴۸۸

سرمربی تیم فوتبال شمس آذر قزوین گفت: در همه رقابت‌ها جریان بازی از دست نرفته و تا آخرین لحظه با تلاش بازیکنان و انگیزه بالای آنها همراه هستیم، اینکه بخواهیم وقت کشی کنیم و یا بازی را به عقب بیندازیم هرگز در رویه تیم شمس آذر نبوده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، روز سه شنبه در کنفرانس خبری بعد از بازی با تیم فوتبال پیکان تهران اظهار کرد: در این بازی به اهدافی که می‌خواستیم، رسیدیم، اگرچه قبلا به دنبال کسب سهمیه بودیم، اما وضعیت ما در جدول لیگ برتر بسیار رضایت بخش است.

وی اضافه کرد: ای کاش فوتبال ایران به این تیم نگاه ویژه داشت، چون همواره ما در همه بازی‌ها بهترین میدان بودیم و همیشه سعی کردیم فوتبالی بازی کنیم که مخاطب پسند و فنی باشد.

این سرمربی ادامه داد: بازی بعدی با گل گهر به دنبال ارائه یک بازی خوب و جنگنده هستیم همواره تلاش می‌کنیم با موقعیت سازی هواداران خودمان را راضی نگه داریم.

دقیقی در پاسخ به آخرین وضعیت کسر سه امتیاز توضیح داد: اگرچه آقای زندی مدیرعامل باشگاه به من تاکید کردند که در این باره صحبت نکنم، اما به راستی این حق تیم است که می‌تواند جایگاه ما را از نظر رتبه افزایش دهد.

سرمربی تیم شمس آذر در ادامه به ظرفیت شهرداری برای حمایت از تیم فوتبال اشاره کرد و یادآور شد: هم اکنون یک هزار میلیارد ریال از منابع شهرداری در بانک شهر به خرید سهام منجر شده است، ما می‌دانیم که این اقدامات برای آینده شهر قزوین خوب است، اما مساله فوتبال نیز اهمیت دارد و باید مورد توجه مدیران شهری قرار گیرد.

دقیقه خاطرنشان کرد: اگر حمایت از تیم به نحو مطلوب صورت نگیرد، امکان تیم‌داری وجود ندارد، چون سال آینده بین یک هزار و ۲۰۰ تا یک هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار لازم است که باید تامین شود.

سرمربی تیم شمس آذر یادآور شد: این تیم توانسته علاوه بر افزایش نشاط اجتماعی به توسعه گردشگری نیز کمک کرده و نام قزوین را در کشور طنین انداز کند که به نظرم دلیل خوبی برای حمایت مسئولان است.

گفتنی است بازی تیم شمس آذر قزوین و پیکان تهران روز سه‌شنبه در ورزشگاه سردار آزادگان با نتیجه ۲ بر یک به نفع تیم شمس آذر به پایان رسید.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز