خبرگزاری کار ایران

سرمربی تیم فوتبال پیکان:

شمس آذر با انگیزه بالای بازیکنان توانست سه امتیاز بگیرد

asdasd
کد خبر : ۱۴۷۵۴۸۶

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: تیم شمس آذر از تاکتیک‌ مهم خود یعنی استفاده از توپ‌های بلند در این بازی استفاده کرد و انگیزه بالای بازیکنان موجب شد که سه امتیاز بگیرند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، رضا عنایتی روز سه‌شنبه در کنفرانس خبری بعد از بازی با تیم شمس آذر اظهار کرد: مدت‌ها است که گوشزد می‌کنم ما وضعیت خوبی نداریم و کاهش انگیزه ما در بازی باعث شده که آنچنان که باید نتوانیم امتیاز کسب کنیم.

عنایتی تصریح کرد: ما در این بازی دقیقه ۹۰ گل زدیم و دقیقه ۹۲ گل خوردیم که نشان می‌دهد ما تمرکز کافی نداشتیم، به هر حال بازی همیشه یکسان پیش نمی‌رود و روزهای خوب و بد وجود دارد.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در ادامه به وضعیت داوری بازی اشاره کرد و گفت: نمی‌خواهم در مورد داوری صحبت کنم چون می‌دانم که مباحث به حاشیه رانده می‌شود، به هر حال من ۲۰ دقیقه کنار زمین ساکت بودم و سعی کردم صحبت نکنم، اما خب بعضی مواقع شرایطی پیش می‌آید که امکان سکوت وجود ندارد.

عنایتی در پاسخ به تنشی که بین او و دقیقی سرمربی شمس آذر ایجاد شده بود نیز توضیح داد: همیشه شرایط بازی به گونه‌ای است که باید طرف مقابل خودت را آنالیز کنی تا ببینی با چه کسی بازی می‌کنی، تنش‌ها نیز اتفاق می‌افتد، اما خوب آخر بازی این من بودم که به سمت دقیقی رفتم و کینه‌ای از کسی نداریم.

گفتنی است بازی شمس آذر قزوین و پیکان تهران در ورزشگاه سردار آزادگان با نتیجه ۲ بر یک به نفع شمس آذر به پایان رسید.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز