خبرگزاری کار ایران

استاندار همدان:

ارتش در هیچ عرصه‌ای اجازه جولان به دشمن را نخواهد داد

asdasd
کد خبر : ۱۴۷۰۲۲۹

استاندار همدان در مراسم رژه نیروهای مسلح در میدان باباطاهر با بیان اینکه امام خمینی(ره) با نامگذاری این روز به نام ارتش جلوی یک توطئه بزرگ را گرفتند، چرا دشمنان می‌خواستند این نیروی مکتبی را دچار اضمحلال کنند، اظهار داشت: امام با دم مسیحیانی خود و نامگذاری این روز، روح تازه‌ای را بر پیکره و ساختار ارتش دمیده و هویتی جدید به او داد.

به گزارش ایلنا از همدان، علیرضا قاسمی فرزاد با اشاره به اینکه فرزندان مکتبی ایران در عرصه‌های مختلف دلبستگی و وابستگی خود را به ارزش‌های انقلاب اسلامی، مردم و مکتب نشان دادند، مطرح کرد: نیروهای ارتش در ابتدای انقلاب که منافقین به دنبال تجزیه کشور بودند با آنها مقابله کردند، در دوران دفاع مقدس حماسه‌های ماندگاری را آفریدند و در کنار نیروهای بسیجی و سپاهی از مرزهای کشور دفاع کردند.

قاسمی فرزاد با این توضیح که ارتش قدرتمند ما به فرماندهی فرمانده معظم کل قوا افتخار این را دارد که در هیچ عرصه‌ای اجازه جولان به دشمن را نخواهد داد عنوان کرد: نیروهای نظامی ما در عرصه‌های مختلف هر  حرکت دشمن را تشخیص داده و نظم و امنیت را برای مردم تامین کردند.

وی با اشاره به عملیات غرورآفرین وعده صادق که در پاسخ به تجاوز رژیم اشغالگر قدس به سفارت جمهوری اسلامی ایران و شهادت جمعی از فرماندهان، انجام شد، گفت: رژیم اشغالگر قدس بعد از شش ماه ددمنشی و به خاک و خون کشیدن مردم غزه، به سرداران و مرکز دیپلماسی ما حمله کرد و تعدادی از سرداران رشید اسلام را به شهادت رساند.

استاندار همدان با این توضیح که در واکنش به این‌تجاوز، رهبر معظم انقلاب فرمودند در دفاعی مشروع باید این رژیم تنبیه شود ادامه داد: جمهوری اسلامی به دنبال جنگ نیست، اما در دفاع از آرمان‌ها و مردم خود با کسی تعارف ندارد از این جهت در این عملیات 300 موشک و پهباد به سمت دشمن پرواز کرد که در واقع نمایش کوچکی از قدرت بزرگ جمهوری اسلامی بود.

قاسمی فرزاد با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران با رهبری مقام معظم رهبری  توانسته به قدرت بازدارندگی بالایی دست یابد به گونه‌ای که هیچ دشمنی نتواند به میهن اسلامی حمله کند مطرح کرد: تلاش‌ها و زحمات نیروهای مسلح  در کشور را فراموش نکرده و از آنها تشکر می‌کنیم‌.

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز