خبرگزاری کار ایران

شهردار شیراز:

حمله متجاوزانه به خاک ایران هیچگاه بی پاسخ نمانده است

asdasd
کد خبر : ۱۴۶۹۰۴۵

شهردار شیراز با اشاره به پاسخ دندان شکن و عملیات گسترده تلافی‌جویانه پهپادی و موشکی ایران علیه رژیم صهیونیستی در ساعات بامدادی امروز گفت: این اقدام نشان از توان و اقتدار نظامی جمهوری اسلامی ایران در خاورمیانه و جهان دارد.

به گزارش ایلنا، محمد حسن اسدی در اولین جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز  در سال جدید ضمن تبریک به فرمانده کل قوا رهبر معظم انقلاب، مردم سرافراز ایران و به ویژه سبزپوشان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که درس عبرت‌آموزی به دشمن صهیونیستی دادند، افزود: به گواه تاریخ غنی این مرز و بوم، هیچگاه حمله متجاوزانه به خاک ایران بی پاسخ نمانده است و در صورت حمله، غیورمردان وطن به میدان آمده اند و جان بر کف از تمامیت ارضی آن دفاع کردند.

شهردار شیراز گفت: شب گذشته اجرا و تحقق عملیات وعده صادق با رمز «یارسول‌الله(ص)» ورقی نوین در تاریخ معاصر ایران رقم زد و عزت ایران را بار دیگر به جهانیان ثابت کرد.

اسدی تصریح کرد: عملیات وعده صادق با فرود آمدن موشک ها بر سر صهیونیست ها، فقط بخش کوچکی از ظلم، ترس، و دلهره ای بود که روزانه فلسطینیان مظلوم تجربه می کنند و امیدوارم رژیم کودک کش صهیونیستی درس عبرتی از این سیلی محکم ملت ایران گرفته باشد.

 

انتهای پیام/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
  اخبار از پلیکان
  تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
  اخبار روز سایر رسانه ها
   اخبار از پلیکان
   تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت ایلنا هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
   پیشنهاد امروز